Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nem lehet vallási...

Nálunk miért nem lehet vallási okokra hivatkozva mentesülni a kötelező oltás alól?

Figyelt kérdés
Számos országban lehet, amerika egyes államaiban is vallási igazolással mentesülni lehet a kötelező covid oltás alól. Nálunk ezt miért nem engedélyezik? (Elvégre mindegyik egy vallás.)

2021. nov. 4. 08:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező az oltás. És a hiszti sem.
2021. nov. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi az hogy vallási ok? Ha valaki szektás (fényevő, oltásellenes, stb) az szerintem nem számít vallásnak.
2021. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

"Nem kötelező az oltás"


Nem kötelező csak nem kapsz munkát, ha van munkád meg nem kapsz fizetést.


Levegőt se kötelező venni csak ha nem kapsz megdöglesz.


Ráadásul egy kínai bolt tulaj majd eldönti neked kell e oltás vagy nem mert a müllerceci aki elvileg orvos nem tudja ? :D

2021. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Sindelar ***** válasza:
57%
Kicsi gyerek voltam, amikor sírtam a szuri miatt. El nem tudom képzelni, hogy ezt valaki felnőtt korára hogy nem növi ki.
2021. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk nem ismernek el miden hülyeséget vallásnak. Amúgy melyik vallás mondja, hogy ne vegyél fel oltást?
2021. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

#3

"Nem kötelező csak nem kapsz munkát, ha van munkád meg nem kapsz fizetést."

Tudsz olyanokat mondani, akik nem kapnak fizetést az oltásmegtagadása miatt?

Megelőlegezem az egészségügyiseket, honvédséget, közhivatalnokokat.

2021. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#1: Tévedsz. Egyrészt az egészségügyben már régóta kötelező, és most már olyan törvény is van, hogy a munkáltató is kötelezővé teheti.
2021. nov. 4. 09:32
 8/20 A kérdező kommentje:
#4: Nem a szuri miatt sír itt senki, ez csak a te tévképzeted. Én kétszer is megszúrattam magam, hogy van-e ellenanyagom, csakhogy ne kelljen oltakozni covidinfluenza ellen. És még száz szúrást is bevállalnék, ha ezzel nemtesülhetnék alóla.
2021. nov. 4. 09:34
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem teszi kötelezővé, legfeljebb nem fogsz dolgozni. Egy társadalomban vannak szabályok. Ha felszállsz a metróra, jegyet vagy bérletet veszel. Megteheted, hogy nem veszel, de ne kárityálj, ha megbüntetnek. Ha közúton vezetsz, be kell tartanod a közlekedés-rendészeti szabályzatot. Ha nem tartod be, annak is következményei vannak. Semmi nem kötelező, de mindennek van következménye.
2021. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem kötelezö ott dolgozni,ahol kötelező a védőoltás.Mondj fel,és máris szabad vagy.

Tudod senkit nem érdekel,hogy mindenféle konteóban hiszel,vagy félsz a szúrástól.

De ne rinyálj a tűfóbiás társaddal együtt.

Vedd fel a maszkot,élj szabadon,és majd kiderül,mi lesz.

2021. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!