Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanokat gyakorlatilag...

Az oltatlanokat gyakorlatilag halálra ítélték azzal, hogy csak sürgősségi ellátásban részesülhetnek negatív tesztek hiányában?

Figyelt kérdés
Pl: egy covidos oltatlan nem tud negatív tesztet felmutatni, a kórházban csak akkor látják el, ha már végstádiumban van...persze ez esetben már jóval kisebb a túlélési esély

2021. nov. 7. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Az oltatlanok saját magukat ítélték halálra.
2021. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

"egy covidos oltatlan nem tud negatív tesztet felmutatni"


Mért ne tudna? Én pl három negatív tesztet mindig magamnál tartok, pontosan arra az esetre, ha egyszer nem lenne negatív.

2021. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam a covidos, engem is beakartak utalni. De elküldtem a mentösöketa francba, a Covid osztályra még akkor se mennék, ha fizetnének, azért, hogy félrekezeljenek. Otthon kikuráltam magam aztkész. Csak a Covid kórházi protokot kerülni aza lényeg..
2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Én csak kettőt, de én is pontosan ezért.
2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 72 óránál frissebb pcr és egy aznapi gyors teszt is kell.
2021. nov. 7. 19:57
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Azt hittem az oltatlanok nem betegszenek meg, így ez a probléma fel sem merül.
2021. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Mi oltatlanok Ivermectinnel gyógyítjuk a covidot, ahogy a világ szegényebbik fele. Nem kell korházba mennünk Hehe
2021. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak a covid által. Van még millió kórság amibe belehalhatnak, s aminek ellátatlanságát biztosítja számukra a jó KERESZTÉNY kormány.
2021. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha betartod a 10 parancsolatot eleve nem is leszel beteg
2021. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
A fogászaton is csak húzásra fogadják őket, ha nincs tesztjük. Előbb-utóbb elfogynak azok a fogak. Akkor már nem is kell igazolvány, csak a szádat kell kinyitni és lebuktál😁
2021. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!