Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanokat gyakorlatilag...

Az oltatlanokat gyakorlatilag halálra ítélték azzal, hogy csak sürgősségi ellátásban részesülhetnek negatív tesztek hiányában?

Figyelt kérdés
Pl: egy covidos oltatlan nem tud negatív tesztet felmutatni, a kórházban csak akkor látják el, ha már végstádiumban van...persze ez esetben már jóval kisebb a túlélési esély

2021. nov. 7. 19:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg sem az oltástagadók halnak koronában.

Hanem azok, akik szerettek volna oltást, de a súlyos alapbetegségeik miatt nem kaphatták meg, viszont a járványintézkedések következtében csak késedelmes ellátásban részesülhettek.

2021. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván az értelmes réteget kell preferálni, aki nem fertőzi meg a személyzetet s a többi betegtársát. (pontosabban kisebb eséllyel teszi ezt) Nagyon helyes. Minden ösztönzést be kell vetni.
2021. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én oltott vagyok. Múlt héten lázas voltam és erőssen köhögtem (nem covid). Háziorvosom azt mondta, méregessem pulzoximéterrel a véroxigénszintemetet, 80-alatt hívjak mentőt. Házipatika segítségével meggyógyultam. Most orvos váltáson gondolkozom. Tapasztalat? Más dokik is ilyenek?
2021. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

12#


Kórházban dolgozók oltottak. A covidosztályon meg kit akarsz megfertőzni?

2021. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Nyilván aki felelőséget vállal a saját és a közössége egészségének érdekében és beoltatja magát előnybe kerül. Mi ezzel a probléma? Aki nem oltatja magát tisztában van a hátrányokkal mégse oltat. Mert hogy lehet 38 év múlva kinő még egy lába az oltástól. Ők így jártak
2021. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Felhívtam a dokit hogy köhögök, fáj a torkom. Kijelentette hogy a rendelő közelébe se merjek menni ilyen betegen. Látatlanban felírt egy gyógyszert és feltette a felhőbe. Onnan váltottam ki.
2021. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

"méregessem pulzoximéterrel a véroxigénszintemetet,"


vegyen oximétert

2021. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a homikat sem kellene ellátni, mert az is ragályos a kormány szerint!
2021. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%

12#


A kórházak tele vannak oltottakkal (bár a hírekben nem ezt halljuk, csupán a kórházi dolgozók állítják).

Ők is meg tudják fertőzni a személyzetet és betegtársaikat.

2021. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ez egy ilyen kormány!
2021. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!