Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanokat gyakorlatilag...

Az oltatlanokat gyakorlatilag halálra ítélték azzal, hogy csak sürgősségi ellátásban részesülhetnek negatív tesztek hiányában?

Figyelt kérdés
Pl: egy covidos oltatlan nem tud negatív tesztet felmutatni, a kórházban csak akkor látják el, ha már végstádiumban van...persze ez esetben már jóval kisebb a túlélési esély

2021. nov. 7. 19:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%

"A kórházak tele vannak oltottakkal"

Bizony és az egész világon hamisítják a statisztikákat. Inkább azt írják bele hogy 95 százalék oltatlan van kórházban.

Pedig a valóság a fordítottja. Az oltottak kórházba kerülnek az oltatlanok el sem kapják a betegséget.

Komolyan mondom tényleg szükség van arra természetes szelekcióra amit ez a vírus csinál.

2021. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
"A fogászaton is csak húzásra fogadják őket, ha nincs tesztjük." Álmodik a covdi örültek. Privátban elintéztem mindent a fogászton oltás mega teszt nélkül 2 hete. (A fogtöméstöl a gyökékrezele´sen át)
2021. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
38%
Engem speciel csak PCR-el fogadott volna körzeti fogorvos, vagy húzásra. Rácsaptam a telót.
2021. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%
Korhazba lehet menni teszt nelkul, az elektiv beavatkozasokhoz kell pcr teszt es ag teszt. Szoval a begyulladt vakbeledet akkor is kiveszik, ha nem vagy oltva vagy epp covidos vagy, mivel ag akut muetet. De bizony a szurkehalyogod nem fogjak megcsinalni, ha epp covidos vagy. Majd ha meggyogyulsz megcsinaljak. Nem tudom ezen mi akkora borzalom amugy.
2021. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy egy vérből valók vagyunk!
2021. nov. 8. 01:48
 26/28 anonim ***** válasza:
15 jaja, amikor egy hozzád hasonló szardarab próbál rákényszeriteni valamire, az mindig vicces. De hogy másztál ki a klotyóból?
2021. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21 jaja, természetes szelekció, én is azt mondom. Szóval akkor minek oktattál? Miért zavar, ha más nem teszi? Legalább a saját leírt agymenésedhez tartanád magad, ha tudod egyáltalán mit jelent...
2021. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
1 akkor te lehetsz örökké egy laposföldhivö, oltatlanok nélküli csodálatos világban. Nem is értem, mi a bajod, tökre örülnöd kéne.
2021. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!