Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az országnak a vezetői...

Ennek az országnak a vezetői mind meg vannak huzatva?5millio beoltottságnál levesszük a maszkot és 6millional meg vissza???

Figyelt kérdés
Mi a fXsz.

2021. nov. 7. 20:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, sajnos kevés információnak vagy birtokában, illetve rosszul értékeled azt.


Ahogy korábban írták már:

- ősztől tavaszig mindig erősebbek az ilyen járványok


- az úajbb variáns jobban terjed


- a szomszédos országokban még szigorúbb szabályozások vannak.


Továbbá:

- az oltások hatása nem véglegesek, fél év után gyengülnek. És bár sokaknak esedékes lenne a harmadik oltás már, nem jelentkeztek érte.


- A delta variáns fiatalokra is veszélyes. Idősekre pláne, de fiatalokra is, és a fiatalok is fertőzik az időseket, ahogy fordítva is.


Abban igazad van, hogy Orbán és csapata járványügyi kommunikációja pocsék, és ennek hatását te nagyon jól szemlélteted.

2021. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a sok hülyét....

Félnek egy szúrástól,rinyálni meg tudnak..mert nekik jár a szabadság,mindenki vigyázzon rájuk,de hogy ők is tegyenek valamit a társadalomért....na az már nem.

Olvassatok tudományos folyóiratot,beszélgessetek hozzáértő emberekkel,de végülis mindegy,1 bittel ezt nem tudjátok felfogni.

2021. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, 10 millió vírussz


Én tényeket tudok csak mondani:


1

Márciusban az 50-es éveiben járó, teljesen egészséges édesanyám belehalt.


2

Jelenleg 2 oltást követően itthon vagyok koronavírussal karanténban.


3

Ebből kiindulva az új karanténszabàly, hogy akinek kártyája van és kontakt személy, nem kötelezhető karanténra, megbukott. Én is fertőző vagyok, pedig mutogattam a covidnak az igazolvànyt.


Egyébként az, hogy melyik oldal a debil, hülye, retardàlt majd évek távlatából lehet megmondani.

2021. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az elején az oltási statisztikára hozott szabályokra akartam utalni, de inkább meggondoltam magam, csak nem töröltem rendesen.
2021. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
18%

#24

Előszöris részvétem az édesanyád halála miatt.


Másodszor szerencsés vagy, hogy két oltást követően kaptad el a COVID-ot, nélküle nagy valószínűséggel sokkal durvábban tünetekkel járt volna.


Az oltás nem garantál 100%-os védelmet, DE az oltottak sokkal kevesebb eséllyel fertőződnek meg, ha meg is fertőződnek, sokkal enyhébb tüneteket produkálnak, mint oltás nélkül, és sokkal kevésbé fertőznek, mint az oltatlanok, mert szervezetükben sokkal kevésbé szaporodik a vírus.


Viszont a második oltást követő 4-6 hónap után fontos megkapni a következő oltást, mert a hatékonysága idővel annak is csökken.


Én már a harmadik oltást is megkaptam, még élek. :)

2021. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
27%

#25 folytatása:

tehát 3. oltást is megkaptam, még élek.

Többnyire biciklivel közlekedek, de zárt téren igenis felveszem a maszkot. Nem csak a tömegközlekedésen, hanem ott is, ahol még nem kötelező, és szeretném, ha más is ezt tenné. Sajnos a kormány nem igazán felelős, ezért nekünk kell annak lenni.

2021. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 everlight ***** válasza:
64%
Sosem ért semmit és nem is fog.A magyar lakosság általános egészsége katasztrofális állapotban van,ezért halnak meg,nem a kamu járvány az oka.
2021. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%

24-es vagyok.


Igaz, hogy az oltás nyújthat védelmet. (Àllítani már nem nagyon lehet semmit) A saját esetemből viszont azt szűrtem le, hogy kb 4 napig dolgoztam már tünetesen. Csak annyira enyhék voltak, hogy nem vettem észre.


Vagyis oltott pozitívként, lappangási idővel együtt álltam, egy étteremben fertőzőként. Akkor mentem csak el tesztre mikor a páromé pozitív lett, neki is covid tünetek nélkül. Kivéve, ha az orrfolyást, és a vàladékos, (nem száraz) köhögést tekinthetjük tünetnek. Ő akkor ment el amikor egy nap láz után biztonságből tesztet csinálatott. Háziorvos szerint feleslegesen, ezért saját költségre.Lázas azóta is, 5 napja már. Sőt kórhaz is felmerült.


Ilyenkor merül fel mit kéne tenni? Édesanyàm halálának is kb 0% esélye volt. Belátom. Az oltottak fertőznek. Az oltatlanok hamarabb fordulnak orvoshoz. Így kevesebb a kontakt. Sokkal kevesebb embert veszélyeztetnek, mint azok akik az oltás miatt enyhébb tüneteket produkálnak. Akkor mi a jó? Merül fel a kérdés. Sajnos fogalmam sincs.


Nyilván az én véleményem szubjektív, saját érzelmeim nagyban befolyásolják. Reális statisztikán nem tud alapulni.


Köszönöm együttérzésed. Egyik tábort sem tudom megítelni döntése alapján (oltott, oltatlan) Annyit tudok mondani, hogy mindenkinek jó egészséget.

2021. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%

#28 A jó magyar szokás szerint az oltatlanok is akárhogy köhécselnek, krákognak, - tisztelet a kivételnek - nem mennek el a dokihoz, nem végeztetnek kontakt kutatást, nem vonulnak karanténba, inkább dolgoznak, mert kell a lé.


A másik fele meg az, hogy az oltottak sokkal kevésbé kapják el, és ha el is kapják, sokkal kevésbé fertőzőek, mivel a testükben sokkal kevésbé szaporodik a vírus, és a posztcovid tünetek is kevésbé alakulnak ki náluk.

2021. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Lazy Lover ***** válasza:
71%

a nagy vírus hívők ezt hogy magyarázzák???? Az elején arról volt szó, hogy a kézmosás véd. Aztán, a maszk véd. Aztán az oltás véd. Aztán az oltásból elég az előírt adag. Aztán már nem elég az előírt adag, kell még egy, meg még egy, meg még egy. Az oltott védett. Aztán, az oltott nem védett. Aztán, az oltott is fertőz és megbetegedhet, de nem "súlyosan". Aztán az oltott is kórházban köt ki az unásig hallgatott lélegeztetőgépen. Aztán meg is hal. És hogy kísérleti, aztán önkéntes, aztán genyó vagy, ha nem állsz be a sorba, de nem fogunk kötelezni. Aztán kötelezzük az egészségügyet. Aztán kötelezzük az állami cégek dolgozóit. És közben: “megállítottuk a járványt, legyőztük a járványt, viszlát maszk “, nem lesz már harmadik, negyedik...stb hullám, míg ezek után és közben:

augusztus 20, vadászkiállítás, pápalátogatás, békemenet, ugyan emberek - nincs járvány, rendeletek felfüggesztve… és MOST!

Negyedik hullám, kötelezés, oltott is beteg, sőt, az oltottakkal tele a kórház, szívizomgyulladás, embólia és megannyi vakcina mellékhatás, na meg mert az oltatlanok nem kapnak már jó ideje egészségügyi ellátást ( drága pcr tesztek nélkül, amit sokan nem tudnak megfizetni ) …

Vakcina mellékhatásokról szóló beszámolók tömkelege a neten ( persze, persze, mind hazudik, meg amúgy is, tuti Gyurcsány súg nekik, meg ő okozta a mellékhatásokat is). Akik pedig belerokkannak, azoknak rádobnak egy semmitmondó diagnózist az ambuláns lapjukra . Ez van, menj haza , szenvedj magadnak, ha akarsz, fel is fordulhatsz. Ha mègse akarsz együttműködni, kirúgunk, szarunk a fejedre, ne is álmodj tisztességes befejezésről, mehetsz amerre látsz, és még pénzt se kapsz, mert egy tetű vagy oltatlanul, ha nem állsz a sorba.....

Na igen, lesz még pár hullám, mire teljesen ellehetetlenítik az összes alapvető emberi jogot. "

2021. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!