Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért követik ennyire feszülte...

Miért követik ennyire feszülten a Fidesz-kongresszust az ellenzékiek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Foscsiznak, hogy lesznek még olyan bejelentések, amik miatt megsemmisül a kormányváltásuk minimális reménye is.
2021. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Mindig jókat nevetnek, hogy minket fideszeseket tartanak Orbánmániásoknak, de ők azok akik követik minden mozdulatát és hiszik róla, hogy mindent IS Orbán képes eldönteni meg befolyásolni.

Ha itt nem írja ki kérdésben valamelyik ballib, akkor nem is tudtam volna róla, hogy most van a fidesz nagygyűlése, de azért én vagyok az Orbánimádó, aha. :)

2021. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
#2 Az mondjuk tény, hogy a legfontosabb dolgokban Viktor dönt, lényegében egyenlő a Fidesszel.
2021. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy miről van szó, politika, sakk, foci, de akár egy autógyár, stb. Csak is akkor lehet egy pici esély az ellenfél legyőzésére, ha minél jobban megismered azt, azokat, amit, akiket leakarsz győzni. Naiv vagy, ha azt gondolod, a fidesz nem figyelte végig az előválasztást ezerrel. A fidesz többet tudott róla, mint sokan akik részt vettek benne.
2021. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Én ellenzékiként pont letojom az MSZMP pártkongresszusra hasonlító Fidesz kongresszust.
2021. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!