Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugdíjasok paradicsoma? Már...

Nyugdíjasok paradicsoma? Már megrohanták a boltokat a nyugdíjasok - akik megkapták orbántól a 30 ezüstöt. Mekkora inflációt fog generálni orbán pénzszórása hogy még teljes havi nyugdíjjal is megtoldja?

Figyelt kérdés
a mostani hivatalos 6% körüli - ami szerintem jóval 10% felett van - mennyi lesz akkor?
2021. nov. 14. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Jövőre 3% körüli infláció lesz, lenyugodhatsz.
2021. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Piszokorbán, még egy rendes megszorításra se képes.
2021. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
38%
akkor azért volt tele a penny :D hatalmas infláció lesz jövőre
2021. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Remélem azért lenyugodtál, ha már egyszer így kiöntötted a sóher lelked:)
2021. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

És amikor februárban visszakapják a gyermekesek az SZJA-t?

Megy a pénzszórás rendesen.

2021. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megy, senkitől sem sajnálom... de az infláció a gazdaság rákfenéje


majd rájönnek a narancselvtársak is!

2021. nov. 14. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, rossz hírem van. Nincs választásod, továbbra is háborognod kell a nyugdíjasok miatti infláció miatt.

Ugyanis, a kormányváltó ellenzék még kevesli is, ők majd többet adnának, hallgasd meg Arató gergelyt: [link]

Akár Orbán marad, akár leváltják: csupa nagybetűvel is írhatod, hogy a nyugdíjak miatt nő az infláció.

(Amúgy, nem direktben így van. Például, nyugati országokban jelentős pénzpótlást adtak a járvány miatt munkájukat vesztetteknek, hogy ne csökkenjen a gazdaság.)

2021. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Agyrém, én dolgoztam tegnap (ITO), a férjem kértem meg, hogy mikor jön értem, ugorjon be a Pennybe, és tömve volt háromnegyed hatkor, azt mondta, tele volt a parkoló.
2021. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6, az infláció a gazdaság rákfenéje, a fogyasztás meg a motorja.

Ráadásul, ha a nyugdíjas kap pénzt, attól nem nő meg semmi terméknek az ára, mert nyugdíjas, nem alkalmazott

2021. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!