Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osztrákoknál napi 29 halottal...

Osztrákoknál napi 29 halottal lassan teljes lockdown lesz, itton 160 halottal semmi?

Figyelt kérdés
Sógoréknál 29 halott volt tegnap és erre újabb szigorítás, nálunk 160+ halott és semmi?
2021. nov. 16. 10:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

20) Dehogy zártak le a svédek. Ott sose volt Lockdown, az egész "lezárás" ott annyi volt, hogy átmentek az egyetemk és középiskolák online, és betiltották este 10 után az alkohol kiada´´sata vendéglátóhelyeken. Ennyi volt a nagy lezárás.

Márciusban voltam Stocholban tdögig voltak azettermek mega vendéglátóheyke, maszk még véletlenül se volt senkin.

2021. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Az osztrákoknál 60 halott van: [link]


Már több, mint egy éve mindenhzol kell hordani maszkot, feélve csak a beoltottak, teszteltek, vagy a gyógyultak mehertek közössségi ehylekre,két hete csak a boltottak e´s gyógyultak mehetnek közösségi heylekre, az átoltottság 67% munlába meg ezeken túl csak a tesztel, ennek ellenére a covid helyzet rosszabb, mint valaha, ebböl is látszik, hogy smemi e´rtelme nincs a korlátozásoknak meg az intézekdéseknek, avírus ezektöl nem szünik meg

2021. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%

"ebböl is látszik, hogy smemi e´rtelme nincs a korlátozásoknak meg az intézekdéseknek"

Ez így hülyeség.

Ha ezek nem lennének, sokkal nagyobb baj lenne.

Az olaszoknál a halottak tömegét valahogy mindenki elfelejti.


"avírus ezektöl nem szünik meg"

MONDTA VALAKI, hogy a vírus ezektől meg fog szűnni????

Az 95% átoltottságnál lehetne ESETLEG. Hol vagyunk még ettől?

Ja, és egyszerre kéne, nem 33 év alatt.

2021. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

20


Többszörös színvonalú bérekért és egyéb juttatásokért én is szabálykövető lennék!

2021. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

Az olaszoknál tán volt valami korábbi eset, hogy az x krematórium leállt és akkor vittek halottakat a másikba, és ezért ott volt a sok koporsó - ezt valaki szemfüles firkász lefotózta, hátha valami jó cikk lesz belőle...


És lett!

2021. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
19%

Persze, én is.

De a svédek ezt valahogy együtt oldották meg. Ott a politikusok is szabálykövetőek.

Mondjuk az egész országra jellemző, ahogy a vírusra reagáltak:

1: szabadság. Na, azzal nagyon csúnyán befürödtek.

2: ezt nem eltussolni akarták, hanem egy gyors helyesbítésről döntöttek,

3: erre nem kellett kötelezni a népet, hanem elég volt kihirdetni,

4: és a nép követte.

Én is szívesen élnék ott.

2021. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

14!

És neked jó ilyen szintű félelemben élni? És még mindig nem tart senki pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig bemész. Szüneteltetés is létezik egyetemen. Sőt, ha ennyire félsz, hogy elkapod, akkor életed végéig is otthon maradhatsz, mert ez a vírus itt lesz még egy darabig, ha lesz korlátozás, ha nem.


Elhiheted, van okom így állni a korlátozásokhoz. (Röviden: haláleset miatt)


12.es voltam.

2021. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor egy géniusz.
2021. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!