Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek etikus a nem...

Szerintetek etikus a nem beoltottakat, durva korlátozások-ra kötelezni?

Figyelt kérdés
Csak azért mert valaki nem akarja az oltást (bármilyen ok is legyen) sok országban komoly korlátozásokkal kell számolnia. Szerintetek méltányos, így hátrányba helyezni bizonyos embereket?

2021. nov. 16. 20:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
76%

#41

Szerintem a legelvakultabbak annak is örülnének, ha az oltatlanokat rezervátumokba zárnák.

2021. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
56%

#38, én maradjak kussba, én vagyok a debil?

elolvastad a #33 válaszát? ezek szerint nem, vagy ha igen, és egyet is értesz vele, akkor te vagy a debil, veregessétek csak egymás vállát, hogy ti milyen "okosak" vagytok

#35 voltam

2021. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
28%
42 igen te, te nagyokos
2021. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
58%

35# Egy átlag emberrel nem osztják meg az igazságot, sosem tettèk a törtènelem során.Te,ès a többi ember a mèdián ès mindenfèle platformon azt kapod amit akarnak, hogy kapj!Ennek a legtöbb esetben semmi köze az igazsághoz, a valòsághoz.Viszont, ha te vakon hiszel akkor elèrtèk, hogy a te világszemlèletedben a hazugság legyen az igazság!

Senkinek nem kell puffogni, csak nyitott szemmel járni ès gondolkozni az èletben.

Szerintem a Covid egy mestersègesen lètrehozott ha úgy tetszik biològiai fegyver, egy nem olyan veszèlyes járvány, hogy ilyen szintű felhajtást kellene csapni miatta!Ezt a járványt pont a vakcinákkal,a megszokott mèdia manipulálásával ès a korlátozò intèzkedèsekkel tartják fent!Ezèrt elsősorban nem az országok kormányai a hibásak, hanem olyan globális pènzhatalmi erők, akik sakkban tartják az országokat is.Az tudni kell, hogy az egèsz világ el van adòsodva, ìgy zsarolhatò.Most hirtelen Norvègia jutott eszembe, akik megköszöntèk, de nem kèrnek ebből a covidot is magába foglalò mestersèges elnyomò cirkuszbòl!Ők pont megtehetik, mert rendelkeznek olajjal ès olyan gazdasági biztonsággal, hogy nem zsarolhatòak.

A mèdiáròl mèg annyit, hogy a Covid dolog is a megszokott recept szerint van mestersègesen fentartva.A recept egyszerű!

Vegyèl magadnak, vagy csinálj szakèrtőket a semmiből!Emeld őket nagyon meghatározò szintre a mèdia ès minden olyan platform segìtsègèvel, ahol embertömegeket lehet elèrni.Ha a csapbòl is az folyik, az emberek elhiszik, hogy ezek a szakèrtők milyen hatalmas emberek.Innentől csak azt mondhatják velük, amit el akarnak hitetni veled.Ez csak az èrdekekről szól, nem az igazságròl.Ha butus vagy, elhiszed!Na ezèrt kell felèbredni...38 voltam ès bocs a debilezèsèrt

2021. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
81%

#41


Nem baj. Nyugodtan zárják rezervátumba/börtönbe az oltatlanokat, annak a fenntartását, étkeztetést stb majd mind az oltottak fogják megtermelni, elvégre az oltatlanok úgysem dolgozhatnak.

2021. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
66%

https://www.youtube.com/watch?v=zvq31WCqmNc&ab_channel=Gecko..



0:54től. Elgondolkodtató videó a helyzetről. Catherine Austin Fitts - a Wall Street Dillon, Read & Co. Inc. befektetési bank ügyvezető igazgatója és igazgatótanácsának tagja.


"Nem ez az első eset a történelemben, hogy járványt vetnek be a hatalom központosításához... ...Az oltási igazolvány a része annak a pénzügyi tranzakciós ellenőrző mátrixnak, ami véglegesen fel fogja számolni a szabadságot a nyugaton. Sok éven keresztül küzdöttem és publikáltam a pénzügyi rendszer központosítása ellen, de egyre jobban centralizálták a tőkét, és ezzel együtt az ellenőrzést is. És tették ezt az "oszd meg és uralkodj" taktikával. Mindannyian megtapasztuk ezt sokféle formában: férfiak nők ellen, feketék fehérek ellen, de most itt van az új: az oltottak az oltatlanok ellen. Mert ha központosítani akarod az emberek életének minden elemét és közben meg akarod őket fosztani javaiktól és tulajdonjoguktól is, akkor egy teljesen új módon meg kell osztanod őket"

2021. nov. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
87%
Itt mindenki magyar, ami elvileg jelez egy összetartozást. A legtöbb embernek van családja, ahova várják haza, így legtöbben próbálnak felelősségteljes döntést hozni. Nincs miért egymásnak esni. Undorító, amit a politika elért az embereknél a médiával. Pár éve senki sem esett egymásnak H1N1 influenzajárvány idején, mikor a tvben oltatta magát Gyurcsány is. Most meg egyesek kikaparnák a másik szemét. Mi lett veletek emberek? Akkor is volt, aki majd bele döglött a H1N1be.
2021. nov. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
90%
Emberek ne bántsátok egymást, mert oltott vagy oltatlan ugyanolyan ember, egyek vagyunk, ès mindenkinek joga van a szabad, boldog èlethez!Csak ez számìt, semmi más!Ha kell igenis össze kell fogni ès szètzúzni mindent ami a boldogságunkat korlátozná, elnyomná!Hajrá emberek👍
2021. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!