Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted tanultak az emberek...

Szerinted tanultak az emberek abból hogy Tarlós helyett Karácsonyt választották meg főpolgármesternek vagy tanultak belőle és mégegyszer nem követik el ezt a hülyeséget hogy dodják a jelenlegit, jelenesetben a kormányt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 13:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

1. Igen van. Jól átgondolt klímastratégia van mögötte. Növekszik a zöld terület, fák ültetése stb...


3. És? Kerékpársáv, az a lényeg, maradt az autóknak is sáv meg lett a kerékpároknak is.


4. Mi köze a kettőnek egymáshoz? Egy egyszeri támogatás hogy lehet összehasonlítani a fidesz rezsi csökkentésével?


5. Talán akkor adódna több pénz, ha a kormány nem fosztaná ki és nem lehetetlenítené el szánt szándékkal az ellenzéki vezetésű településeket, ezek közül is elsősorban Budapestet. Nem mondom, amiket te hoztál lehet, hogy azon is lenni mit faragni, csak az csepp a tengerben, nem vagy tisztában a nagyságrendekkel.

2021. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Javaslom kirándulj egyett a belvárosba hétvégén, tán te is meríthetsz némi személyes tapasztalatot a balkáni körülményekről.
2021. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Kösz a tippet, a VII. kerületben lakom szóval elég gyakran "kirándulok" a belvárosban nem csak hétvégén.
2021. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én is :).. A nagy semmiért kár volt ezeket megválasztani, de legalább kevesebb a közteres takaritó és több a szemét
2021. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hogyha neked az nagy semmi amiket felsoroltam akkor veled van a gond, vagy csak nem sikerült értelmezni/felfogni amit írtam. De mint mondtam az öt dolgon kívül szívesen folytatom a felsorolást :) Ha meg sok a szemét akkor szedd össze és vidd le a kukába.
2021. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Az az 5 jó 1-nek is,máskérdés hogy gyerekes dacból nem vallod be magadnak. Soroljam a negatívokat?


1. "Méhlegelők" értelmetlen, mert jellemzöen azokon az út menti zöld szigeteken nem vadvirágok nőnek. Hanem mindenféle allergén gyom, ami ha elvirágzik és kiszárad nem csak az allergia miatt problémás hanem tűzveszélyes is.És akkor még mondhatnán hogy a méhcsaládok amugy sem preferálják a városi környezetet, és akkor ott a toklász téma, amely számtalan kutyának okoz nem kis kellemetlenséget olykor állatorvosi beavatkozást. Nagy ötlet volt.. :)


2. 40 éves (klíma nélküli) frankfurti villamosokra írt fővárosi közbeszerzés, nem volt olyan rég amikor a felujitott orosz metrokat kritizálták. Erre most mit tesznek?


3. Hol marad a korrupció felszámolása? Miért nem történt vizsgálat a kispesti mutyiban? csak hogy a városházás storyt ne taglaljam..


4. Milyen jogon tilt le megemlékezéseket, (pl: kitörés emléknapja?)


5.Mi értelme van 3 nagyvolumenü beruházás elkezdésének, az elmúlt regnálási időszakban miért nem történt semmi erre vonatkozólag?


Büszke lehetsz rá, egy igazi mihaszna a főpolgármesterünk. 👌

2021. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Mivel azt hazudtad, hogy csak egy pozitívumot hoztam, pedig valójában ötöt, mondhatnám azt, hogy nem vagyok hajlandó reagálni, de azért megteszem.


1.

[link]


Ebben az interjúban szakértővel kivesézik, hogy méhlegelő-e a méhlegelő. Ha esetleg lusta vagy végig nézni akkor 3:30 és 4:00 között mondják ki a lényeget.

Spoiler: Igen, méhlegelő a méhlegelő.


2.

Mivel a fidesz rezsim szánt szándékkal kifosztotta az ellenzéki vezetés alatt álló településeket elsősorban természetesen Budapestet, ezért csak erre futotta. Mellesleg ezek nem felújított villamosok ezért nem is lehet olyan szempontból kritizálni mint egy utolsó szegecsig felújított (ergo vadiúj) metrót amiből a légkondit szándékosan "kifelejtették".


3.

A korrupció akkor lett felszámolva amikor 2019-ben megbuktattuk azt az ostoba semmirekellő vaskalapos ökröt.

Városháza story alatt nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz. Egy dolog viszont biztos: a városházát mint fővárosi törzsvagyon elemet képező ingatlant nem lehet eladni. Ezzel nyilván te is tisztában vagy.


5.

Az az értelme, hogy fejlődik tőlük a város, tudod? Értem, hogy ez vaskalapos istván után csodaszámba megy, de ez van.


Szóval hát igen, büszke vagyok rá, hogy végre megint ilyen főpolgármesterünk van és abban biztos lehetsz, hogy ha így folytatja a város vezetést akkor minimum annyi ciklust fog végigvinni mint a Demszky.

2021. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

1. Csak rizsa és körítés, ajánlom a kommentszekciót figyelmedbe ha egy kis objektívitásra vágynál, és ha már egyéni épkézláb érvel nem tudsz jönni. Igen nagyon hihető Balogh úr, akinek a közvetlen felettese KG.


Az elöző vezetéstől 200 milliárdos többlettel vették át a büdzsét, erről Kiss Ambrus nyilatkozott, KG helyettese. Tényleg a bicigli utatakat hozod fel mint produktum? Nevettséges..


Ja igen fejlödik a város, csak negatív tendenciában lásd: Örs vezér tere, Deák, Blaha lujza tér és egyéb frekventáltabb helyek közbiztonsága és kúlturáltsága.


Apropó mit is mondott KG?

Nem lép vissza a miniszterelnöki jelölt poziciótól "Legfejebb akkor ha elüt egy villamos" büszke lehetsz rá, egy teszetosza szerencsétlen.


[link]

2021. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nézd, a kész tényekre lehet azt mondani, hogy csak rizsa és körítés. A tények makacs dolgok tudnak lenni, főleg ha ezek olyan dolgok amik neked valamilyen téves világkép/tárgyi tévedés alapján nem férnek bele az elgondolásodba.

Tehát mit is akarsz mondani? Balogh úr azért nem hihető mert KG a közvetlen felettese? Már ne is haragudj, de ez óriási logikai bukfenc.


"Tényleg a bicigli utatakat hozod fel mint produktum?


Többek között igen, hiszen valóban óriási produktum a 2019 előtti "autókra szabjuk a várost" erahoz képest. Plusz nem ártana elolvasni a 19-es válaszomat is.


"Ja igen fejlödik a város, csak negatív tendenciában lásd: Örs vezér tere, Deák, Blaha lujza tér és egyéb frekventáltabb helyek közbiztonsága és kúlturáltsága"


Te amúgy jártál már valaha Budapesten vagy valami vidéki zsákfaluból nyomatod a tutit?

Elárulom neked, hogy a Blahát épp most újítják fel, ez szerinted negatív tendencia a fejlődésben?? Kõzbiztonság szempontjából nem a legjobb hely a városban az tény, de ez mindig is így volt, ehhez aligha van köze bármelyik főpolgármesternek. A Deákkal mi a problémád? Konkrétan az ország legbiztonságisabb pontja, legalábbis az egy főre jutó cctvk számát tekintve biztosan.

Ezzel szemben balfék pityu mit tud felmutatni a 10 éve után? Pár lebetonozott közteret meg légkondi nélküli metrókat.


"Apropó mit is mondott KG?"


És akkor mi van, de most őszintén? Fáj, hogy államférfiként viselkedett az előválasztás során is és visszalépett MZP javára akivel 100% jövőre a kormány váltás? Ez itt a probléma, ugye? Savanyú a szőlő, nem Dobrev lett a miniszterelnök-jelölt, így már nem lehet Gyurcsányozni... Illetve lehet csak totál kontraproduktív. :D Hát ez van...


Érvvel nem érvel

Előző nem elöző

Bicikli nem bicigli

Nevetséges nem nevettséges

Fejlődik nem fejlödik

Kulturáltsága nem kúlturáltsága

Pozíció nem pozició

Legfeljebb nem legfejebb

2021. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A "bölcsességedbe" saját magad is beilleszthetnéd 🤷‍♂️


Amugy belvárosi vagyok, tudom miről beszélek,és elég szomorú hogy ilyen agymosott pártbérencé korcsosulnak el egyesek.. Csak egy példa:


Szerinted hiteles ez a Balog akárki holott Karácsony a felettese,egy általa beiktatott "szakértő".


-> Én meg azt mondom hogy nézd meg a komment szekciót, egy-egy átlag magyar mit gondol erről. (és jellemzően az ATV-t nem jobboldaliak nézik, tehát feltételezhető hogy baloldali emberek többsége kommentál.)


->Ti "haladó" balosok hivatkoztok a demokráciára, holott annyi sincs benned hogy legalább azt megnézd, mások mit gondolnak erről. Érzelmi alapon, gyerekes daccal ragaszkodsz ahoz hogy egy kvázi polgármesteri megbízott majd megmondja a tutit 🤷‍♂️.

2021. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!