Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted tanultak az emberek...

Szerinted tanultak az emberek abból hogy Tarlós helyett Karácsonyt választották meg főpolgármesternek vagy tanultak belőle és mégegyszer nem követik el ezt a hülyeséget hogy dodják a jelenlegit, jelenesetben a kormányt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 13:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy vagy te belvárosi mint én máriapócsi. Hiszen látszik, hogy fogalmad nincs semmiről ami a városban folyik.


"Szerinted hiteles ez a Balog akárki holott Karácsony a felettese,egy általa beiktatott "szakértő"."


Ismét visszakérdezek. Szerinted miért nem hiteles? Mire alapozod, hogy nem hiteles? Ha arra alapozod, hogy Karácsony a felettese, akkor ez egy hatalmas logikai bukfenc. Ezt már leírtam egyszer. De ha nem hiszel neki akkor nyugodtan utána lehet nézni más forrásokból is annak, hogy mi a méhlegelő és mi a gaz. Ha nem sikerül szólj bátran, kikeresem neked és belinkelem nagyon szívesen.


"Én meg azt mondom hogy nézd meg a komment szekciót, egy-egy átlag magyar mit gondol erről."


Miért nézzem meg? Meg kéne néznem mások véleményét azért, hogy leírhassam a sajátomat? Ez megint miféle logika?


"Ti "haladó" balosok hivatkoztok a demokráciára, holott annyi sincs benned hogy legalább azt megnézd, mások mit gondolnak erről."


Nem értem. Ha megnéztem volna (megnéztem btw) akkor mi lenne? Szerinted akkor mást írnék? Én itt a tényeket írom le nem pedig az "átlag magyar" véleményét. Miért mérvadó neked a commentelők szubjektív véleménye az objektív tényekkel szemben?

Már 10 millió kertész mérnök országa is lettünk vagy mi a fene? Szánalom...

Én azt javaslom neked, hogy látogass el egyszer Budapestre legalább egy egy napos városnézésre és utána rögtön máshogy fogod látni a dolgokat hidd el.

2021. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
48%

No, a magadfajta butitott ember elődje volt az aki sírt sztálin temetésén..


KG "szakértőiről" meg kb ennyit: [link]


Az egyik fele bukott demszkys, a másik fele meg egy 0 tapasztalattal bíró csókosok. Meg is látszik a fővároson..


Ha megnézted volna, azt a konkluziót leszűrhetted volna hogy még balos berkekben sincs pl a "méhlegelőt" illetőleg egyettértés.. (mondjuk csak"ennyi")


Erre te a bevált bolsevik minta szerint állítod a te saját igazadat, ahelyett hogy tájékozódnál. :)

2021. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A bukott Demszky 20 éven keresztül volt főpolgármester. Nyilván nem véletlenül.


Én nem állítottam semmit csak leírtam a tényeket, de falra hányt borsó mert te vagy az aki egy az egyben ignorálja a kész tényeket és nyomatja tovább az ökörségeit meg a nettó hazugságokat, mint egy jó agymosott proli az átkosból.


Én sem pofázok bele abba, hogy mi van Máriapócson mert életemben nem jártam még ott, fogalmam nincs róla. Illő volna, ha te sem osztanád az eszet arról amiről fogalmad sem lehet.

Budapestről meg csak annyit, hogy már most két év után is sokkal jobb itt mint az élőhalott tarlós idején volt .

2021. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
3x-ra irom le hogy Pest belvárosi vagyok, de úgy tűnik már ezt az alap gondolatot sem tudod felfogni.
2021. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Elsőre is felfogtam, csak ez nem igaz. Nemhogy belvárosi nem vagy, de még csak budapesti sem, erre nagyon nagy tétben fogadnék így látatlanban is. 100 %
2021. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Remékem tanulnak belőle és továbbra is elzavarják azt, aki alkalmatlan.
2022. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!