Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok felháborítónak...

Nem tartjátok felháborítónak a heteró felvonulást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, én a melegfelvonulást is feleslegesnek tartom (másképp kéne).
2010. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
40%
Egészen egyszerűen felháborító, hogy a népesség kb. 1%-át kitevő "deviánsok" nem szaporodnak, és nem gyarapítják a hazát hozzájuk hasonlókkal :D
2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%

21:37

hetero vagyok, szóval ez mellément.

Szimplán csak arra az egyszerű dologra mutattam rá, hogy lévén az egyik legnagyobb globális problémánk, hogy túl sokan vagyunk, és még növekedünk, az a fajta "érvelés", hogy azért elvetendő a homoszexualitás, mert nincs belőle gyerek - egyszerűen béna.

2010. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%
Elég sok itt a melegfajvédő hülye. Azért jó lenne, ha az ilyen deviáns állatok eltűnnének.
2010. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
29%

a fajvédőnek épp nem a liberális beállítottságot szokták hívni...

Amúgy én az ilyen korlátozott emberkéket, mint akik itt is fröcsögnek, sokkal kártékonyabbnak tartom, mint egy palit aki más palikra izgul - ahhoz semmi közöm, ha nem akarom, az előzőek viszont olyan marha agresszívan türemkednek elő mindenhonnan, hogy akkor is kénytelen vagyok elviselni az agresszív és primitív köpködésüket, ha nem akarom.

2010. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%
Lol, már ilyen is van? Az meg minek?:D
2010. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
92%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:54



Te ugyanolyan vagy, mint akikről írsz, csak a másik oldalon. Nézz magadba!!!

2010. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
41%

21:46


persze h hetero vagy:)


Csak úgy elárulnám, h egy fajnak két célja van az életben:


1. saját magát életben tartani

2. szaporodni


A 2. pontra nem vagytok ti melegek képesek, innentől kezdve nincs miről beszélni, hibásak, selejtek vagytok.

2010. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
76%
én csak azt nem értem , miért vonulnak fel a melegek ? Kinek és minek szól ? Hogy voltak és vannak rendben van , el kell fogadnunk . De miért kell ezt reklámozniuk, nézniük azoknak is akik ugyan most már elfogadják , de azért annyira mégsem tudnak azonosulni velük hogy ezt még ünnepeljék is .. ezért érteném az ellen hetero felvonulás gondolatát , de ugyanakkor tényleg gyerekes maga a koncepció. A heterók többsége /mivel heterók/ sosem tudják teljes terjedelmében elfogadni a melegeknek a létét, és a melegeket is irritálja a hetero viselkedés , annak a látványa . Szerintem ők is kerülnék a heterók felvonulását . Ettől még nem kell köpködni egymásra , de egyiknek sem kell így ilyen felvonulásokkal "piszkálnia" a másikat . Ha meg az egyik és a másik kerülné egymás felvonulását , akkor minek az egész ?
2010. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha sokan baromságnak tartják a hetero felvonulást, akkor a homovonaglást is szüntessék be. Ezek csak indulatkeltésre jók.
2010. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!