Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp ellenzéki szerepét...

Az mszp ellenzéki szerepét hogy értékelnéd az elmúlt 100 nap tekintetében?

Figyelt kérdés
Valóban annyira konstruktiv ellenzék mint ahogy azt hangoztatták?
2010. szept. 4. 22:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Véleményem szerint nagyon kábultak és erőtlenek. Sokkal több harcot és vitát várnék tőlük, azok után, hogy Orbánék szabályosan a nyílt utcán erőszakolják meg a jogállamiságot.
2010. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Egy szóval: szánalmas.


Bővebben: Régi, hiteltelen, röhejes arcok, vészes gondolathiány, akcióképtelenség, tartalomhiány, semmitmondás. Nincs miért rájuk szavazni még akkor sem, ha a jelek szerint az Orbán-korszak sem lesz túlzottan szívderítő.

2010. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az a nevetséges mikor Orbánt állitják be úgy mintha Ő lenne az ország legnagyobb kártevője és hazudna minden nap!Mikor nézem a parlamneti üléseket és kritikát fogalmaz meg az mszp..,kicsit furán hangzik ilyen 8 évvel a hátuk mögött..,egy szó illik rájuk:szánalmassak.
2010. szept. 4. 22:55
 4/23 bumbi02 ***** válasza:
51%
miért az nem néz ki furán h orbán eddig semmit se csinált pedig 8 éve hangoztatja h ő tudja a megoldást??....
2010. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legszebb kritika amit adhatok, az az, hogy nem lehet szavakba önteni. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni amit néha hallok, nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Most tudom nem teljesen ide vág, de egy példa a jelenlegi kampányuk: "Az idő igaz, S eldönti, ami nem az." Gondolom azért elég sokan láttátok ezt a plakátot, amin ez a felirat díszeleg. Sírjak vagy nevessek? Ha Gyurcsány elhíresült beszéde nem lett volna, akkoris ugyanezek lennének a gondolataim, de így. Na mindegy, tényleg az a legvelősebb, ha nem mondok rá semmit, döntse el mindenki magában.
2010. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jaj bumbi02 ne fárassz jó?? Had ne soroljam már el hogy eddig Orbán mit csinált a 100 nap alatt... Hát többet mint az mszp 8 év alatt,és ezt Ő is mondta,méghozzá a parlamentben ha figyelted a közvetitést!
2010. szept. 4. 23:07
 7/23 A kérdező kommentje:
Az IDŐ Gyurcsányék és bandája felett már eljárt...
2010. szept. 4. 23:09
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha Orbán semmit sem csinálna, már akkor is klasszisokkal jobb lenne az elmúlt 8 év politikájánál :) Ez meg az én véleményem.
2010. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

így:

-"orbán viktor királynak képezli magát"

-"náciveszély", "provokáció"

-"diktatúra"

-"nem megyünk be a Parlamentbe csak ha szavazás van (ez a Fideszre is igaz")

-"mi vagyunk a többség"

-"bikicsunaj"

2010. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hehe,abszolút osztom a véleményed!:)
2010. szept. 4. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!