Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp ellenzéki szerepét...

Az mszp ellenzéki szerepét hogy értékelnéd az elmúlt 100 nap tekintetében?

Figyelt kérdés
Valóban annyira konstruktiv ellenzék mint ahogy azt hangoztatták?
2010. szept. 4. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Bikicsunáj" :DDDD

Nem tudom miért, de ez ezen sírok :DDDDD

2010. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
75% Persze hogy ők a többség,mert őket szavazták meg a legtöbben!:D Ez tény.... A többi meg mintha csak a Mesterhazyt hallanám..,ne higyj nekik,hazudnak!!Még mindig...
2010. szept. 4. 23:15
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Nekem még mindig a bikicsunájon csorog a könnyem, komolyan ez kész :DD Egyébként a 75%-os remekül bemutatta :DDD
2010. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 bumbi02 ***** válasza:
35%

mit tett eddig orbán kormány?

- csökkentette a miniszterek számát.. hurrááá. helyette van 3x annyi államtitkár meg saját szóvivöje a királyunknak stb.. tehát ugyanott tartunk

- háromszor kics*sztek a devizásokkal (persze, az a hülye aki hitelt vesz fel...tudomén)

-elhelyezte minden emberét minden fontos helyre (alkotmánybirák, köztársasági elnök, ház elnök, plusz mindenféle köz és kormányhivatal vezetésébe..)

-létrehozta a Magyar terrorelháritó központot amire ebbe a terrortámadásoktól hemzsegő vidéken ismételten nagy szükség volt

- van egy remek Nemzeti Együttmüködés Nyilatkozatunk amit mindenhol elolvashatok, kicsit se emlékeztet a Rákosi korszakra.. következő mi lesz Orbán fotót a himnusz mellé??

- hivatalos gyásznap lett trianon.. remek.. olcsóbb is ettől már az életem.

- megszavazták a kettős állampolgárságot.. nem lehetett volna vele várni 1 hónapot, vagy esetleg leülni a külföldi kormányokkal egyeztetni, ugy nem lett volna belőle semmi nagy galiba, meg még lehet a szlovákiai magyarok se szivtak volna miattunk..

- sikeres tárgyalási technikájuknak köszönhetöen hazament az IMF és EU.. ez is nagyon jól jött (ezt fentebb má egy pontba belefoglaltam)

- a közbiztonságot javitották két hét alatt (meg is öltek 1-2 rendőrt)

- viszont felelősségre vonják azokat a rendöröket akik rendet probáltak tenni anno ( 2006)


ezenkivül egy pozitiv rendelkezést tudok felhozni

- szigoritották a kisebb lopások büntetését.

- bankadó? (ez kérdöjeles, mer valószinüleg mi fogjuk megérezni ezt is, tovább háritják ránk a bankok)


szal nem látok egy olya cselekedetet sem ameik beinditaná gazdaságot vagy tudomisén..

viszont tele vannak ellentmondásokkal.. és viccekkel..


-csak az első 56napban 280x hangzott el a parlamentben az h az előző 8 év, és csak 14x az h a következő 4 év (ebbl 7et az lmp hangoztatott el)..

-ijesztegetnek minket a csontvázakkal.. viszont kijelentik hogy tartható a 3,8as hiánycél, amit még anno bajnaiék is terveztek.. akkor mégse volt csontváz?

-aztán idén már gdp növekedés (0,9%os).. ismételten kérdezem, hol vannak a csontvázak?

- Matolcsi: közép europa jól kezelte (kezeli?) a válságot.. namármost, a mostani gazdasági eredményeket egyelőre még a bajnaiéknak köszönhetjük, mert egy gazdasági intézkedés nem sitty sutty 1 nap alatt hoz hatást hanem kb 1 év alatt....



ezeket leszámitva más bajom nincs az orbán kormánnyal:)))

2010. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

" hivatalos gyásznap lett trianon.. remek.. olcsóbb is ettől már az életem.

- megszavazták a kettős állampolgárságot.. nem lehetett volna vele várni 1 hónapot, vagy esetleg leülni a külföldi kormányokkal egyeztetni, ugy nem lett volna belőle semmi nagy galiba, meg még lehet a szlovákiai magyarok se szivtak volna miattunk.. "


Ezen két nyilatkozatod miatt már szóra sem vagy érdemes..,olyan hiteltelen vagy mint az mszp!

2010. szept. 4. 23:59
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Építik a rettegés fokát.
2010. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 bumbi02 ***** válasza:
37%

Ezen két nyilatkozatod miatt már szóra sem vagy érdemes..,olyan hiteltelen vagy mint az mszp!


tök jóh hogy leirom neked hogy miért nem jó az orbán kormány te meg ennyit birsz rá kibökni.. vmi értelmesebb érvelést is hallhatok? vagy csak annyit h hiteltelen vagyok mint az mszp és pont.. mert igy még nemtom mér lenne neked igazad..

2010. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy Te semmibe veszed a trianon emléknapot és a kettős állampolgárságot,és csak a magad javát akarod hogy magasabb legyen pl a fizetésed!Hát megnyugtatlak,az nem most kesz mert egy hosszabb folyamat az..,elöbb stbailizálni kell a gazdaságot és utána lehet lassan épitkezni!
2010. szept. 5. 00:35
 19/23 anonim ***** válasza:
27%

"hivatalos gyásznap lett trianon.. remek.. olcsóbb is ettől már az életem."


"megszavazták a kettős állampolgárságot.. nem lehetett volna vele várni 1 hónapot, vagy esetleg leülni a külföldi kormányokkal egyeztetni, ugy nem lett volna belőle semmi nagy galiba, meg még lehet a szlovákiai magyarok se szivtak volna miattunk."


Ezzel most már te se tagadhatod le hazaáruló mivoltodat.Már megint nekünk kellet volna benyalni aszlotákoknak? A hülyeségeidet meg tartsd meg magadnak.

2010. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 bumbi02 ***** válasza:
47%

Csak annyi hogy Te semmibe veszed a trianon emléknapot és a kettős állampolgárságot,és csak a magad javát akarod hogy magasabb legyen pl a fizetésed!Hát megnyugtatlak,az nem most kesz mert egy hosszabb folyamat az..,elöbb stbailizálni kell a gazdaságot és utána lehet lassan épitkezni!



én ezzel tisztában vagyok.. de meik lépésük mutatja azt h stabilizálnák a gazdaságot? kósa bejelentése? az imf hazaküldése?? mert a bankadó ide kevés lesz....

csak ezt nem értem fideszben... nagy sz*rban az ország, és erre ezek a legfontosabb kérdései az országgyülésnek az első napokon: állampolgárság, meg trianon.. lehet ezekkel is foglalkozni mikor már a gazdaság talpra van állitva és nem vagyunk sz*rban... és h semmibe venném az állampolgárságot meg a trianon napot? igen.. ezt eltaláltad.. miért baj az hogy engem nem érdekel trianon? ettől kevésbé lennék magyar? nem hiszem.. eléggé tisztába vagyok trianonnal nem egy versenyre készülök belöle jelenleg.. ettől független csak annyira érdekel trianon mint történelmi téma..


és orbán eddig semmit nem tett azért hogy a gazdaságot stabilizálja.. és tudod miért? mert valószinüleg megszoritások következnek.. azokat pedig hülye lesz választások előtt behozni.. figyeld csak meg hogy okt 3 után más világ lesz itt... folytatódni fog a bajnai féle politika mert az már sikeres volt..

de még mindig várom a te érveidet is hogy mi jót tett velünk az orbány kormány..

2010. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!