Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerint egyelőre nem...

Orbán szerint egyelőre nem lesz zárás, de nem zár ki semmit - na ugye hogy alakul a puhítás? Lesz itt még zárás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 26. 09:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

meg ugye ott a kulcsszó, az elszólás: egyelőre. Hát... értjük.

nem lesz zárás, egészen addig amíg lesz.... értjük.

2021. nov. 26. 09:35
 2/29 anonim ***** válasza:
60%

Mivel fél Európában már a legszigorúbb intézkedések léptek életbe és OV-nek sincs jövőbelátó képessége, a járvány terjedésétől fognak függni az intézkedések.

És ez MINDEN POLITIKÁTÓL független.

2021. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Lesz zárás, amint leesik 1mm hó és leáll a közlekedés, mert nem számítottak rá, hogy télen havazni fog.
2021. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"a járvány terjedésétől fognak függni az intézkedések."


te hány éves vagy? 10? hiszel még a mesékben?

2021. nov. 26. 09:40
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

#4

Nálad biztos idősebb vagyok a magam kis 68 évével.

Csak tudod majdnem komolyan vettelek, ezért mivel kérdeztél, leírtam, hogy erről mit gondolok. De vitatkozni nem fogok, arra ne is számíts!

További szép napot!

2021. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha konkrétabbat mondott volna, akkor meg azért hőbörögnél, hogy mit jósolgat.
2021. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Idén nem lesz zárás. Legfeljebb a kötelező védettségit hozzák vissza. Ez majdnem olyan biztos, mint hogy most itt ülök, és pötyörészek.
2021. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Ne vegyél rá mérget, 7-es, én sem gondoltam még nyáron, hogy a választások előtt mernek szigorítani, mégis meglépték. Az év végi helyszíni futóversenyeket már elkezdték lemondani.
2021. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
A fidesz annyit tesz hogy másfél éve figyeli a nyugatot és azokat a lépéseket igyekszik leutánozni.ami saját ötlet volt pl a lélegeztetőgépek beszerzése,keleti vakcinák azok mind csúfos kudarcot vallottak.most már tehát nem kockáztatnak,több agyatlan ötletük nem lesz szerencsére.
2021. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%
8: Mert mit szigorítottak? Hogy maszkot kell viselni a boltokban meg a tömegközlekedésen? Ez aztán hatalmas, diktatórikus lépés. Százezrek veszítették el miatta a munkájukat, és kezdtek éhezni.
2021. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!