Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem teszik kötelezővé...

Miért nem teszik kötelezővé az oltást? És a sok oltatlan is és beoltott is miért van ezen a kérdésen rendre fölháborodva?

Figyelt kérdés

Az oltatlan vagy fölháborodik, vagy helyesli, mert akkor legalább biztonságérzetet ad a vakcinához a kötelezőség tudata.


De például oltott is fölháborodik (az alapján írom, hogy gyakran írnak ezek ilyeneket pl. hogy "Tudjátok mit? Inkább megadóztatni kéne az oltatlanokat, stb...")


Tehát olyan érzésem van ezzel az örökösen felvetődő kérdéssel kapcsolatban, mintha TABU volna.



2021. nov. 28. 09:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Na szóval... olvastam itt mindenfélét.


Tehát: én oltatlan vagyok.


De azzal van bajom, hogy mit sulykolják belém, meg ahogy valaki itt föntebb írta: bűnbakká tesznek, ha nem oltatom magam.


És amikor erre azt válaszolom, hogy: "Jó. Akkor tegyék kötelezővé!" - ekkor az oltott fele néz, mint Rozi a moziban, avagy megsértődik.

Az oltatlan ismerőseim pedig kerekperec kijelentik, hogy "már pedig őket akkor sem érdekelné!"


Én pedig maradok a legsötétebb töprengések között... De ha teszemazt leírják Közlönyben, vagy akárhol, kihirdetik határozottan (és már tavasszal így kellett volna)... akkor öcsém, ide a rozsdás bökőt és felejtsük el ezt az egészet!


De aztán úgy tűnik, nem tudjuk ezt csak olyan egyszerűen letudni, mert jön az újabb és újabb módosulat. ÉS ilyenkor az a poénos kérdés is eszembe jut, hogy: "Nem vagyok esetleg végzetesen lemaradva pl. azokhoz képest, akik már 3X oltottak?"


Vagy pl. "Nem kéne esetleg pcrrel letesztelni mindazokat, akik oltás előtt állnak?"


- Ja vagy ez már lejárt lemez, mert valaki azt írta föntebb, hogy az influenzaszezonban is oltanak.


- Na de akkor miért volt benne a levegőben egész évben az a hír, hogy a "koronára ráoltással vigyázni kell"?


Csak töröm és töröm a fejem...

2021. nov. 28. 16:16
 32/35 anonim ***** válasza:
83%
A vírus tényleg nagyon veszélyes és a döntéshozókat támadta meg először, mert ők okosak. Egyből mutálódott az agyuk és létrejött a káosz.
2021. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
46%

Beoltattam magam, de a kötelezővé tételt én sem támogatom. Mindenki önmagáért felelős. Aki nem akar oltatni, tegye, szíve joga.

Ha esetleg elpusztul, az is az ő baja. Ha meg túléli, akkor happy end!

2021. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Képzelem azt a lázadás a kötelező oltás ellen. Vagyis, ha be is vezetik akkor a lakosság nagy többsége simán beoltják magát.
2021. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

34


Én nem lázadok, ha bevezetik a kötelezőt, hanem megnyugszom!


Pont akkor fogok menni és kérek belőle ötöt is!

2021. dec. 11. 11:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!