Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányt támadták, hogy...

A kormányt támadták, hogy összemossa a pedofíliát és a homoszexualitást. Erre most itt a norvég meleg télapós reklám. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 00:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
69%
Itt kérdező te vagy az, aki nem érti a mondatot. Egy karácsonyi dalt idéz a levél. A karácsony pedig a szeretet ünnepe.
2021. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
81%
Igazából ez simán ott gusztustalan, hogy bármilyen szexualitást mi a bánatért kell belekeverni a Mikulási ünnepkörbe?
2021. nov. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
10%
A pedofilnak mindegy milyen nemű a gyerekek. Ha nem hiszed el járj utána.
2021. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%

Aki ezen kiakad, az hol élt eddig?

Egyrészt, a Mikulás nem csak gyerekeknek szóló reklámokban szerepel, sőt, reklámoztak már vele alkoholt is, szóval remélem, hogy aki most fel van háborodva, az pl. a Csíki Sör tavalyi reklámja miatt is vernyogott egy sort, ahol a Mikulás (egy GYEREKEKNEK SZÓLÓ FIGURA) alkohol szállít. (És biztos van még egy kisebb tucat ilyen reklám, csak ez volt az első találat, amit kidobott). Ebben a reklámban meg pláne nincsen semmilyen szexuális utalás kérdező, az "All I want for Christmas"-be légyszi meg se próbáld belemagyarázni, mert még csak a legelvontabb metaszinten sincs benne, hogy a csávó bármi többet akarna a Mikulástól, mint találkozni vele. Vannak olyan gyerekmesék, amikben konkrét, felnőtteknek szóló szexuális vagy politikai utalások vannak, de ugye azzal nincs semmi baj, mert "úgyse érti a gyerek"... De ha nincs is ott az utalás, csak a te fantáziádban, az már túlzás.

Arról nem is beszélve, hogy ha a gyereknek bekapcsolják a tévét vagy a Youtube-ot, ennél jóval több szexuális utalással találkozhat reklámokban.

Másrészt, olyan filmből meg reklámból is bőven van, amiben a Mikulásnak felesége van, akit Mrs. Clausként emlegetnek. Ha a meleg Mikulás láttán felháborodsz, akkor legyél szíves ennek hallatán tajtékot hányni, hogy a gonosz filmek és reklámok azt teljesen természetesnek veszik, hogy egy cölibátusban élő püspöknek felesége lehet.

Ha egy nő lenne a reklámban, senkinek fel se tűnne, de így aztán muszáj országos hisztériát csapni körülötte.

2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, hogy a liberálisok mindent meg akarnak rontani szexuálisan. Aztán mikor megteszik, tagadják hogy erről lenne szó. Végül arról beszélnek, hogy miért nem baj ez. Tipikus liberális mentalitás.
2021. nov. 29. 13:36
 26/44 anonim ***** válasza:
26%
Hányinger az egész. Kérdező, próbáld meg magadat nem hergelni ezeken a nyomorultakon, hiszen pont ez a céljuk. Ennek az lmbtq izének semmi más célja nincs, csak a polgárpukkasztás, hogy hergeljék a népet. Gusztustalan emberek ezek. Nem a melegek, az lmbtq g*cik!
2021. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
83%
Én már többször is találkoztam Orbán Viktorral, mindenhol őt látom és a politikai üzeneteit, mégse lettem tőle hetero keresztény...
2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam el a válaszokat, de amúgy nem csak úgy a semmiből választották ezt. Most van/volt ott a honoszexualitás dekriminalizálásának 50. évfordulója. Amúgy meg ennem mi köze a pedofiliához?
2021. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
75%

Elolvastam, amit írtál.

Ennyi erővel egy heteró pár csókja, vagy flörtölése is pedofilia. Menyj nyugodtan kampányolni, hogy a gyerekeknek tiltsák be a reklámok 75%-át és a műsorok 90%-át. Sok sikert hozzá!

2021. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
85%
Én Norvégiában tanulok ( Oslo) és az az igazság, hogy nagyon vicces látni, hogy egy itteni reklámon jobban felháborodnak Magyarországon, mint itt. Persze egészen más elképzelése van az embereknek itt, hogy mi ártalmas a gyerekekre és mi nem. Itt az emberek nagy többsége szerint a rossz oktatás, eü és a felvilágosítás hiánya sokkal károsabb lenne egy gyerekre nézve, mint az elfogadás tanítása és az, hogy lát két férfit kézen fogva menni. Igen, azt mondta a reklámba, hogy téged akarlak. Komolyan ezt valaki szexuális célzásnak veszi? Nagyon szeretem a magyar zenéket, Horváth Tamásnak van az “akarlak téged” című száma, ha megy a rádióba azt is kapcsoljuk ki mert a gyereknek szexuális ingereket ad át? Komolyan mondom egyszerűen nem értem a magyar emberek többsége, hogy a jó istenbe gondolkozik.. Elkeserítő ami otthon megy
2021. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!