Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányt támadták, hogy...

A kormányt támadták, hogy összemossa a pedofíliát és a homoszexualitást. Erre most itt a norvég meleg télapós reklám. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 00:01
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
86%

Mikoze a reklamnak a pedofiliahoz? Amugy tenyleg mi van azzal a sok szerelmes karacsonyi dallal (ahogy az egyik valaszolo is ramutatott) ? Azok is pedofil dalok mert a szerelemrol szolnak?

Az nem baj hogy reklamozzak az alkoholos italokat? Attol nem lesznek a gyerekek alkoholistak, de ket meleg ferfi lattan melegek lesznek?

2021. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 Godaime ***** válasza:
100%
Belinkelné valaki azt a reklámot? Nehéz vélemény mondani róla ha nem láttam.
2021. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

#32:


https://www.youtube.com/watch?v=nDLumk_rQQw


Egyébként most én is megnéztem újra. Basszus, ez sokkal durvább, mint amire emlékeztem. Ezek az LMBTQ-sok tényleg nagyon beteg emberek.

2021. nov. 30. 22:36
 34/44 anonim ***** válasza:
88%

Igazabol ez a reklam sztem azt abrazolja hogy vki egy melyen vallasos kozegben szuletik (a csaladja es gyermekkori baratai mind melyen vallasosak), akkor milyen nehez az elete melegkent, mert bele kenyszerithetik akar egy hetero hazzassagba is.

Tudjuk jol mit tesznek az ilyesfele vallasos csoportok az olyan szemelyekkel aki megserti az o szabalyaikat, regen valoszinu megkoveztek volna most inkabb megszuntetnek veluk mindenfele kapcsolatot, szo szerint levegonek nezik oket mint pl. a jehova tanui.

2021. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 Godaime ***** válasza:
90%

33/

Pontosan mi ezen a durva és mi köze a pedofíliához? =D Én is megnéztem most és semmi kivetnivalót nem találtam rajta, sőt. Szerintem veled van a gond.

2021. dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
14%
Tök normális mikulásokat csókolgatni, ja.
2021. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
12%
Rohadt undorító
2021. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
12%
Vagy inkább beteg, ez a jó szó rá.
2021. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, nekem van egy transz az ismerőseim között és az ő szülei pl konstans magyarságtudatot adagoltak beléje, meg Orbán Viktor beszédeket nézettek vele konstans, néha még Kövér László idézet is befigyelt, hát az lett az eredménye, hogy a lány Orbán Viktorrá akarta magát operáltatni...
2021. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem, milyen pedofilíáról beszéltek. Két felnőtt férfi van azon a videón. Mi a probléma?
2021. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!