Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor esik már le az emberekne...

Mikor esik már le az embereknek, hogy át lettek verve, de csúnyán?

Figyelt kérdés
Emlékszünk még?: " Ha mindenki maszkot húz, 2 hét alatt vége a járványnak!" " Ha kicsit bezárunk mindent, akkor vége...Ha a diákok online tanulnak, akkor vége...Ha mindenki megkap egy oltást, akkor vége! Ha kettőt kap, na majd akkor lesz vége! " Mindenki minden szabályt betartott, és nem csak, hogy nincs vége, de egyre rosszabb a helyzet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy folyamatosan az arcunkab hazudnak. Remélem nem csak én látom így.

2021. dec. 1. 13:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*arcunkba
2021. dec. 1. 13:09
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Senki nem mondta ezeket.
2021. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy vírus, sajnos nem nagyon tudjuk befolyásolni mit csinál, maximum amit tehetünk hogy megpróbálunk ellene valamennyire védekezni, ez van sajnos.
2021. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Amíg lélegeztetőgépre nem kerül a birkája 3 oltással is a testében, addig úgyse jön meg az esze.
2021. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
A kormányok csak az orvosokra, szakemberekre hagyatkozva próbálnak valamit csinálni, de senki sem látja ennek még a végét.
2021. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Soha. Egyesek még élvezik is. Sőt az idiótábbja még további korlátozást is akar. Elvégre dögöljön meg a szomszéd lova is.
2021. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
A maszk az oltás csökkentheti a megbetegedéseket vagy a szövődmények számát, de teljesen megakadályozni sajnos nem tudja. Van az oltás ami megvédhet talán meg van a semmi.
2021. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 hypno ***** válasza:
36%

#6


Tehene

2021. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
#4: Akkor se. Nekem épp most halt meg egy ismerősöm szívmegállásban, aki előtte pár nappal vette fel a harmadik oltást. Igaz nem lett covidos, tehát attól megvédte az oltása. Engem meg folyamatosan fűzött, hogy oltakozzak. Hát most jó példát muatatott, hogy miért.
2021. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ha az orvosok azt fogják mondani, tanácsolni a kormányoknak hogy az oltások több kárt okoznak mint hasznot akkor nem forszírozzák tovább ezt a dolgot de ez egyelőre nem így van.
2021. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!