Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek tényleg olyan...

A fideszesek tényleg olyan buták, hogy a Mo-n és mindenhol illegális "ovisok nemátalakító műtétjeitől" rettegnek, miközben már normális egészségügyi ellátás sincs az országban??

Figyelt kérdés

Tudom, valamivel el kell terelni a figyelmet a problémákról. De egészen döbbenetes belegondolni, hogy ilyen megvezethető emberek vannak az oszágban...elhiszik, hogy táborokban buzdítják nemátalakításra az ovisokat, és hogy "megfertőződnek" a Harry Potter regényektől.


Eközben pokoli fájdalmakkal is hosszú éveket kell várni egy alapvető műtétre, kezelésre, az éjszakai szülészeti ellátás!! megszűnt több vidéki kórházban, nemrég 5000 orvost és ápolót űztek el.


Tisztában vannak vele a rettegő kormánypártiak, hogy hány évbe és hány millióba kerül egy ilyen procedúra(18 év felett)?? Kb. 10-15 millió Ft! Ez itt Borsodban kb 16 évi teljes fizetésünk, és mi még "jól" élünk! Ennyi pénze van a rettegőknek? Valószínűleg egész életükben nem láttak ennyi pénzt, de szerintük majd erre fognak a szülők spórolni...hát az ész megáll komolyan.



2021. dec. 3. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező!


Te tényleg annyira buta vagy elhiszed, hogy a fideszesek rettegnek?

Éppen azért nem kell rettegni, mert a kormány tenni próbál az lmbtq propaganda ellen.


Rettegni majd akkor kell, ha tavasszal nyer az O1G koalíció és itt is a nemátalakítás lesz a legfontosabb műtét.

2021. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ennyire ostobák sajnos. 🤷‍♂️


Iszonyat jól látja ezt MZP is.

2021. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

Senki nem retteg ezektől a betegről.

Rühelljük őket, ennyi az egész.

2021. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
De, féltek! Tudom, hogy nehéz ezt bevallani, de nagyon féltek a nemátalakító műtétet végző, brüsszeli doktorbácsiktól, doktornéniktől. Vagy gendersemleges doktoroktól, vagy a transzdoktortól. Attól féltek, hogy elkábítanak, majd arra keltek fel, hogy a péniszetek helyén vagina van, és 2 D kosaras mellettek. Emiatt a felcsúti atombunkerbe fogtok bújni, ha az ellenzék felszabadítja az országot. 🤣🤪
2021. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
8/ [link] itt megtalálod egy 3. delikvenssel kiegészítve,gondolom 6 perc szabadidőd csak akad, ha már keresni probáltad.. :)
2021. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Ez a hősies független-objektív újságíró, példamutató influeszerzseni mióta szőke? 🤔

2021. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%
16/ Ennyit a balos, lényegi meglátásról,. :) az értelmi szinted a 0-val konvergál.
2021. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

#17

Megbocsáss, ki mondta, hogy balos vagyok? 🤔


Amúgy egy konzervatív férfi nem festi a haját, tudom, mert én is az vagyok, és nem lennék hajlandó befesteni a hajam. 😀

2021. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

Miért gond az ha olyat tiltanak be amit ELVILEG amúgy se csinálna senki? :'D

Elvégre elfér a törvénykönyvben az a plusz pár sor. Az meg másik téma, hogy mennyire lesz alkalmazva is (mint nem kevés másik törvény esetében is ami eddig létezik).


Szóval ha csak te nem akarsz ilyesmit végrehajtani akkor meg miért ekkora gond, hogy be van tiltva?

2021. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy pillanat.

Most te azzal érvelsz kiskorúak nemátalakító műtétével kapcsolatban, hogy azt úgysem lenne pénz megvalósítani?

Akkor ezek szerint ez önmagában rendben van? Te egy beteg ember vagyok sajnos, meg az összes hozzád hasonló aki ugyanígy gondolja.

Szerencse, hogy nem lehet gyereketek...

2021. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!