Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna (vagy más női...

Donáth Anna (vagy más női politikus) kb. hány magyar férfi életében tölt be "barátnő pótlék" szerepet?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, mi magyar férfiak rendesen megszívtuk a covid előtti hosszú évek turizmusát. Szegény európai ország vagyunk. Nőrabló turizmus volt, sajnos sok magyar nő választotta a jobb életet egy külföldi pasi mellett és ment ki vele külföldre. Ezért volt az, hogy anno a turisták 80%-a nem is látta Budapest egyetlen nevezetességét sem, mert nem ezért jöttek, hanem a bulinegyedbe. Tehát volt egy ilyen négyzet/rombusz alakú terület a belváros mellett, ahova mentek a külföldi férfi turisták magyar nőket vadászni, és persze oda jártak a külföldi pasikra vágyó nők is. Magyar hangot akkoriban nem hallottál arrafelé.

Ezért hát a fiatal korosztályban óriási nőhiány alakult mára ki Magyarországon. (Az egész országban, hisz rengeteg vidéki lány is azért ment fel Pestre, hogy fogjon egy gazdag külföldi pasit aki kiviszi innen). Így hát kialakult nálunk, hogy egy tetszetősebb kinézetű, átlagos vagy azon felüli külsejű és még nem öreg politikus nőben a férfiak nem a politikust látják, hanem a nőt. Így egyfajta barátnő pótlékként tekintenek rá, és ezért eszik azt amit mondanak mint politikus. Valójában nem a politikai nézeteit imádják, hanem elképzelik őt mint képzeletbeli partnerüket.

Hány ilyen férfi szavazó lehet ma Magyarországon körülbelül? Százezer? Kétszázezer? Netán egy millió is akár?



2021. dec. 3. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Lol, ilyen szerencsétlen életed max neked lehet, ha te pont Donáth kacsát képzeled el magad mellé mint nőt... idézőjelbe nőt, mivel valójában egy femináci, tehát semmi nőies nincs benne, max a hiszti.

Sajnállak, ha a kérdésed komoly.

2021. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még nem gondolkodtam. De én Szentkirályi Alexandra fan vagyok :D
2021. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Donáth Anna nagyon átlagos nő külsőre, semmi különleges nincs benne
2021. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nyalnám.
2021. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Én meg Demeter Márta fan vagyok.
2021. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyen szavazó vagyok.bármit megtennék Annának,akár ostorral is ütlegelhet.
2021. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
úristen komolyan ilyenek vannak hogy egy közel 40 éves teljesen átlagos nőre felizgulnak mert politikus?
2021. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7) mert kire másra,orbánra vagy szíjjártóra esetleg szájerre?
2021. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Engem tiltott véglegesen. Már hiába keresek rá. Eleinte csak a hozzászólásokat tiltotta, követése elérhetőségét.


Próbáltam megfejteni az okát.


Több tényezős, tehát kiszámíthatatlan. Nem hiszem, hogy azért döntött így, mert a szerelmes róka avatart küldtem, a képeire, amire mindig kaptam valakitől mindig mástól egy nevetősmájlit😆 Se azt "tővig" angolul. Se azt, "leszek valaha Magyarország királynője?" Angolul. Két hónapja írtam.

Azt se hiszem, hogy azért Hans Reagan Kurt volt a nevem.


De az a gyanúm, hogy a like miatt. Úgyanis politikailag már vállalhatatlan, és kiszedtem a lájkot.


Akkor vettem észre pár nap után, hogy már rég nincs a hírfolyam hírekben; akkor fedeztem fel a tényállást.


Bevallom őszintén szórakoztató volt ilyeneket küldeni. Azt hiszi magáról, hogy egy Istennő.

2021. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Én Vadai Ágnes fan vagyok. 🤣🤣🤣
2021. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!