Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a gender által...

Mit gondoltok a gender által kitalált 280 féle nemről?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak férfi és nő van, hanem összesen 280 nem, itt az összes:

[link]


Kedvencem ez:

[link]

Ők azok a neműek, akik erős kötődést éreznek a békákhoz.


Vagy a lolgender, aki nemet vált(!) akkor, amikor elneveti magát:

[link]



2021. dec. 3. 17:00
A kérdező szavazást indított:
ez teljesen rendben van, mindenki az, amit épp kitalál
mindenki az, aminek születik: fiú vagy lány
ezeket szimplán be kéne zárni
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
Ezeket biztos valami nagy Humor Herold írja, és még zászlójuk is van, aztak*rva…
2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
73%
Van néhány olyan, amiről akár el is tudnám képzelni, hogy van aki komolyan olyannak gondolja magát, de a legtöbb az hülyeség.
2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, örülök hogy a tudomány ezen ága is egyre jobban fejlődik. Fontos hogy megértsük az emberek társdalmi viselkedését, társadalmi szerepeit, és jobban feltérképezzük hogy pontosan mitől függ a női vagy férfi, vagy más nemi identitás. Remélem hogy idővel egyre elfogadottab lesz a téma és egyre nagyobb lesz a társdalmi elfogadottsága a kötöttségek, társadalmi szerepek feloldásának. Például régen a férfiak nem főztek vagy takarítottak, hanem dolgoztak és a gyereket is a nők nevelték. Ma már ez máshogy van, és ezen folyamatok megértése szerintem fontos, főleg hogy egyre többen vagyunk a bolygón és egyre nagyobb a társadalmi nyomás mindenkin. Felelőtlenség ezeke mellett befogott szemmel és füllel elmenni, hogy "áhh ez hülyeség". Igenis foglalkozni kell velük és kutatni kell őket. Olyan ez, mint a vízallergia, vagy a fájdalomérzéketlenség. A világon élő több mint 7 milliárd emberből mindössze néhány tucat szenved benne, de megértésükkel sokat haladhat előre a tudomány. Egyébként ez az oldal sem tűnik teljesen hitelesnek, inkább csak valami fun oldal ami igyekszik minél több hülyeséget összegyűjteni, a tudományos folyóiratok, cikkek szerintem sokkal fontosabbak és jobban elmagyarázzák a jelenséget mint egy wikipédia cikk.
2021. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Többen gondoljátok, hogy ez humor kategória és vicc, de nem: ezt LMBTQ-sok teljesen komolyan gondolják, sőt tudományként fogadják el.
2021. dec. 3. 17:15
 5/47 anonim ***** válasza:
80%
#4 És mit fáj az neked, hogy ezt valaki elhiszi? Valaki meg istenben hisz, mégis remekül megvagyunk együtt ateisták és hívők. Fogadd el hogy nekik ez fontos és te is boldogabban fekszel le utána hogy aznap nem utáltál senkit
2021. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
80%
Itt csak te gondolsz komolyan egy bárki által szerkeszthető fandom oldalt.
2021. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
#3 Pont leírtam, már itt is az első elmebeteg. :) Szerinte ha én pl. a Ford típusú gépkocsikat szeretem, máris lehetek Fordgender. Ha a fenyőfákat análisan, akkor Pineanalgender. Stb. stb., végtelen elmbebaj, mivelhogy ezeket senki nem hagyja jóvá - aki tudná, az egy fehérköpenyes úr, de hát ma már ez transz stb. fóbia.
2021. dec. 3. 17:18
 8/47 anonim ***** válasza:
82%
#7 Értem, értem, de most neked az fáj, hogy egy random csaj téged nem férfinek, hanem "fordgendernek" tekint? Te is beismered hogy ezt senki nem hagyja jóvá, ilyen nem is létezik, csak pár ember kitalálja. Nem ártanak vele sem neked, sem másnak, én ezelőtt nem is hallottam ilyesmiről. Soha nem lesz az igazolványodra írva hogy te fordgender vagy... De most már ne haragudj, megkérdezed a véleményem, leírom, aztán egyből elmebetegezel? És akkor ők a nem normálisak? :D Gondolkozz el egy picit szerintem és ne itt éld ki a frusztárióidat, inkább menj el boxolni vagy futni, az többet segít mint a gyakorin sértegetni a válaszolókat
2021. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
29%
17:24 szerintem a kérdezőnek nem az fáj, hogy minden hülyeséget kitalálnak hanem az, hogy az egész világot beakarják vonni a kis képzeletbeli játékukba és elvárják, hogy mindenki akként kezelje őket amit éppen kitalálnak.
2021. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
10: igazából ez, amit te írsz, meg a debilitás fáj. Gyakorlatilag lehet csillár, feleségül vehetek egy autót stb. Ebbe a "tudományba" kb. bármi belefér. Igen, idővel majd a pedofília is.
2021. dec. 3. 18:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!