Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes, KDNP-s Mi hazánkos...

Fideszes, KDNP-s Mi hazánkos szimpatizánsok és szavazók, válaszolnátok pár kérdésre? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

-Vallásos családban nevelkedtetek?


-A szexuális felvilágosítást ki tartotta nektek?


-Védőnő? Iskola orvos? Biológiai tanár? Szülők? Senki? NGO-s aktivisták?


-Gyerekként tudtátok, hogy heterószexuálisok és cisznemű (az-az belül ugyanúgy férfinak vagy nőnek érzitek magatokat, mint amilyen testtel és nemi szervvel születettek.).


Vagy csak kamaszként eseltleg a szexuális felvilágosítás után döntötték el, hogy heterók és ciszneműek lesztek?


-Beszéltetek mondjuk szexuális felvilágosítás során a a szexuális úton terjedő betegségekről?



2021. dec. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi az cisznemű már olyan is van, nem semmi.
2021. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt felvilágosítás a suliba és a betegségekről is szó volt.
2021. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem.


2. Elsősorban iskolaorvos, ami a "szakmai" részét illeti, részben a szülők, bár ők inkább csak a kezembe adtak ilyen témájú könyveket, minthogy tényleges beszélgetés lett volna.


3. Minek ugyanazt kétszer kérdezni?


4. Még az egész nem volt téma. Tudtuk, hogy van Freddy Mercury meg Elton John, és a "civilek" között nem volt senki, még csak szóba se került az egész.


5. Persze, a 90-es években volt nagy téma az AIDS, ami szintén kötődött Freddy-hez is, hiszen ő is amiatt halt meg. Meg persze ott volt Ady, akiről mindig mondják, hogy volt neki legalább 140 ilyen betegsége, de az már egy jó évtizeddel később volt, gimiben. Felvilágosítás korú gyerekek még nem tanulnak Ady-t.


37/F

2021. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-Nem.

-Szüleim+iskolaorvos

-Ezekről az elmúlt évekig nem is hallottam, azt, hogy én ebben a nagy többség közé tartozom, világ életemben tudtam.

-Ez nem döntés kérdése, továbbá az én középiskolás időszakom alatt, ami azért annyira nem volt régen, még maximum az volt “kérdéses”, hogy van-e meleg az osztályban, a genderfluid meg nonbináris kifejezések egyszer sem fordultak meg a fejemben/fejünkben.

-Sőt, még egy kisfilmet is nézettek velünk róluk, rémálmaimban máig előjönnek a mindenféle kórral fertőzött szervek képei.


32/F

2021. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban láttam, hogy olyan kukim van, mint a többinek az öltözőbe. Nem tartottam magam másnak mert egy kicsit nagyobb volt a többinél. Tudtam hova tartozok.
2021. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem.


2. Fogalmam sincs. Nem volt egy konkrét eset. Iskolában volt biológia órán téma, de az nem felvilágosítás volt, hanem az ember szaporodása. Persze elvihogta mindenki.


3. A cisz nekem C#. (A C# pedig C-sharp, de ez legyen az én bajom.)


4. Kamaszként beszari voltam, de 10 évek korom óta lányokra, nőkre vágyok, tehát nem találtam ki, hogy nekem valamilyen más nemem van, amiben sikeresebb lehetek, hanem tettem érte, hogy valóban férfi legyek.


5. Beszéltünk szexuális betegségekről. Ahogy fent is írták, Ady kikerülhetetlen volt a témában és Freddy is téma volt.


45/F

2021. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

- Nem.

- Gimiben egy orvosnő tartott előadást a témában, és mindenki kapott egy db óvszert.

-A következő kérdéseket elég zavarosan írtad, de ha erre célzol, nem döntés alapján alakult ki a szexuális irányultságom. A “cisz” meg akkor még csak énekórán került szóba.

-Erre nem emlékszem, de biztos megemlítették őket.


40F

2021. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

1.) Nem. Mindigis hittem Istenben, de hívő katolikusnak kb. 16 éves korom óta mondanám magam.

2.) A biológia-tanárom, aki az osztályfőnököm is volt. Bár ahogy az manapság lenni szokott a fiataloknál, a nagy részét akkor már tudtam.

3.) Heteroszexuális férfi vagyok. Sosem fogalmazódott meg bennem, hogy bármi más lennék.

4.) Igen. A szokásos védekezésről szóló felvilágosításon vettem részt.

Mi Hazánkos, 18/F

2021. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!