Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog még rajtam kívül 4...

Ki fog még rajtam kívül 4 igennel szavazni a ‘gyermekvédelmi’ népszavazáson?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

Csak azért szavazol 4 igennel, mert utálod a jobb oldalt, vagy azért, mert úgy is gondolod?

Az a nagy baj sok emberrel, hogy érveik, nézeteik nincsenek, csak utálják az egyik oldalt, és ezért szavaznak a másikra úgy, hogy a másiknak nincs egy épkézláb terve vagy gondolata se... Ez a "csak ne ő" hozzáállás fogja Magyarországot a káoszba vinni. Fel kellene nőni, és a pártok pozitívumait és eredményeit nézni, nem pedig a média valótlanságaival dobálózni.

A média mindkét oldalon fröcsög, és nem normális, hogy a magyar politika egymás lejáratásáról szól. Olyan híreket adnak le, amiben nagyítóval kell keresni az igazságot a fröcsögés közt.

Nem véletlenül fogalmazza meg így a kérdéseket a Fidesz, de a baloldal se jobb. Az egyik 19, a másik egy híján 20.

Azzal tehetünk a legtöbbet a magyar politikáért, ha próbáljuk az igazságot szem előtt tartva olyan jelöltekre szavazni, akik azt megérdemlik.

2021. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
#10 Mivel a választással egszerre lesz, elmenni muszáj leszek ha szavazni is akarok :)
2021. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%
12# Csak a plusz munkát csinálod a szavazatszámlálóknak:)
2021. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%
Nehogy átoperálják az unokámat az oviban fiúvá! Már megvettem neki karácsonyra a rózsaszín babakonyha szettet. Abból majd idejében megtanulja, hol a helye, és nem fog engedni a csábításnak, amikor viszi nekik a RuPaul a műtéti beleegyező nyilatkozatot.
2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Én komolyan mondom, hogy úgy adom le a szavazatomat, hogy szívárványzászlóval...
2021. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok hajlandó ilyen bohóckodás ön szavazni
2021. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

"igazad lenne, de mivel összekapcsolják a választással, esélytelen, hogy érvénytelen, eredménytelen lenne a népszavazás."


Az, hogy egy nap tartják még nem jelenti azt, hogy egy esemény a kettő. Lehet érvényes a választás úgy, hogy a népszavazás nem.

2021. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Gyermekvédelmi népszavazás? Ha a fidesz nem tud önállóan döntésre jutni akkor mondjanak le,ne terheljék olyan dolgokkal a választókat amit bármelyik másik párt meg tudna oldani.
2021. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
17: elméletileg, sőt technikailag is igazad van, de komolyan gondolod, hogy a fideszes szavaz a pártjára és a népszavazáson nem?
2021. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
Elmegyek mindenkèpp,ès 4 nemmel fogok szavazni. A libernyàkok, meg azt hőbörögnek majd erre,amit akarnak.
2022. jan. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!