Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nèzem az esti híreket,ès...

Nèzem az esti híreket,ès szomorú amit látok. Szegèny családok nagybeteg gyermekeinek gyűjtenek pènzt a kezelèsekre. Mièrt nem segíti a kormány őket?

Figyelt kérdés

15,20 millióról van szó. Fillèrek töredèke a honatyák vagyonából kèpest. Szegènyek heteket hónapokat várnak,hogy összekaparják a kórházi kezelès összegèt civilek segítsègèvel.

Ilyenkor hol van Lőrinc,Csányi,vagy Bige?? Nekik olyan lenne mintha èn 10 forintot vèletlenül elhagynèk. Ha hülyesègre politikai támogatásokra 100 milliókat eltudnak herdálni,akkor jó tettre nincs impulzus?



2021. dec. 9. 19:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Se Lőrinc, se Csányi, se Bige vagyonya nem államtulajdon, ezért akármennyire nehezen esik ez ezeknek, de azt kezdenek a pénzükkel, amit akarnak.
2021. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk sokan adhatnának nekik egyik másik kereskedelmi tv adó is tele van pénzel.
2021. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Nyugaton ez még rosszabb ha ez vigasztal.
2021. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Jah adhatnának, hiszen 10 millió semmi. Meg adhatnának a másiknak is 10-et, mert az semmi. Meg a harmadiknak is, meg a negyediknek is. Tapsoljanak el százmilliókat a nagy semmire a saját vagyonukból? Biztos könnyű más pénzét elosztogatni, de a vagyonkezelés nem ilyen egyszerű dolog. Azért van sok pénzük, mert nem adakozták el, hanem befektették. Az állam valóban segíthetne rajtuk, de ott szintén az a helyzet, hogy van egy rakás drága gyógyszer vagy kezelés, amit nem támogatnak. Nyilván bővítik a támogatottak listáját folyamatosan, de arra nincs pénz, hogy mindent kifizessen az állam
2021. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Èn tudom,hogy senki nem köteles.. de hol marad az embersèg?

Luxusra meg megvesztegètesekre tudnak költeni?

De nekem is vannak nagymenő vállalkozó ismerőseim.. milliárdos vezèrigazgatók.. hol van bennük a jó szándèk? Èn azonnal segítenèk ha full milliomos vagy milliárdos lennèk. Bezzeg a nagy szociális èrzèkű baloldal is hülyesègeket támogat.. átalakító műtèteket meg LMBTQ bla bla.. bezzeg èn mèg olyat nem hallottam,hogy beteg gyerekek gyógyítása legyen a fontos. Borzalom!!

2021. dec. 9. 19:44
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Mészáros Lőrinc mondjuk több beteg gyerek kezelését megfinanszírozta, de azt azért nem várhatjuk el, hogy az összes beteget ő gyógyítsa meg.
2021. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Èn azonnal segítenèk ha full milliomos vagy milliárdos lennèk."

Nem, ha minden rászorulón segítenél, már rég nem lennél milliomos mert nem maradna egy vasad sem :)

2021. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, hogy neked ezt nehéz elhinned, de Magyarországon ingyenes az orvosi kezelés. Én magam rákos vagyok, és tudom, hogy milliókba kerül a kezelésem, és igen, megkapom. És megkapja az osztályon a 80 éves néni is. Meg megkapja a 20 éves leukémiás lány is, és nem mondják neki, hogy bocsi, menj haza, mert nincs rá pénz.

Ha nem kapja meg, akkor annak az az oka, hogy valószínűleg nem használna már neki. Hidd el, hogy egy gyereknek bármit kifizet a TB, ha valóban használ. De mindenféle kísérleti cuccokra, meg Kínába csontvelőátültetésre kérik ezeket a pénzeket, mind kamu, hidd el!!! Csak átverés, nincs is beteg gyereke.

Vagy ha kb. 1 %-uk igaz, akkor az itteni orvosok már lemondtak róla, és akkor menne Kínába 20 millióért egy olyan kezelésért, ami valószínűleg lehúzás, kamu.

2021. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Persze..okè..èrtem.. Nem azt mondom,hogy1 illető segítsen mindenkin.. Csak azèrt az felháborító,hogy pl 10 millióra,, de nem is biztos,hogy kell annyi..szóval,hogy kevès X milliót hetekig vagy hónapokig jószándèkú átlag emberek dobnak össze úgy,hogy átlag fizetèsükből csípnek le pár ezret..

Ha összefogásnak ezek a nagymenő emberek egy nagyon fontos ügy èrdekèben,szerintem másabb lenne a magyar emberek megítèlèse ilyen tèren.

2021. dec. 9. 19:53
 10/31 A kérdező kommentje:

4-es

Nagy semmire???

Az emberi èlet neked nagy semmi??

Büszke lehetsz magadra Undorító!

2021. dec. 9. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!