Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nèzem az esti híreket,ès...

Nèzem az esti híreket,ès szomorú amit látok. Szegèny családok nagybeteg gyermekeinek gyűjtenek pènzt a kezelèsekre. Mièrt nem segíti a kormány őket?

Figyelt kérdés

15,20 millióról van szó. Fillèrek töredèke a honatyák vagyonából kèpest. Szegènyek heteket hónapokat várnak,hogy összekaparják a kórházi kezelès összegèt civilek segítsègèvel.

Ilyenkor hol van Lőrinc,Csányi,vagy Bige?? Nekik olyan lenne mintha èn 10 forintot vèletlenül elhagynèk. Ha hülyesègre politikai támogatásokra 100 milliókat eltudnak herdálni,akkor jó tettre nincs impulzus?



2021. dec. 9. 19:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

27-es, én most nem a nőgyógyászatról beszéltem. Az egy teljesen más kategória, teljesen elüzletiesedett a dolog. De azért lássuk be, hogy egy orvosi vizsgálatot azért általában ki lehet fizetni, ahhoz nem kell országosan gyűjteni. Azokat a kezeléseket nem fizeti ki az állam, ami reménytelen. Ha kb. 1 % esélye van, hogy valaki meggyógyul, akkor azt nem fizetik ki. Tudom, hogy nehéz lehet, de ezt meg kéne érteni. Nem értik meg, gyűjtenek. Aztán aki meg látta, arra gondolt, de jó öltet, mindenki adott nekik, behazudok én is egy beteg gyereket.

99 %-uk kamu, higgyétek el.

De mint írtam, én rákos vagyok, és általában egy ilyen betegnek több mint 10 millió forint a kezelése, és meg szokták adni. Gyereknek meg pláne.

2021. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!