Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban ennyire arrogánsak az...

Valóban ennyire arrogánsak az oltásosak? Jó ez így? Hogyan lehetne felszámolni az ellentéteket?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 11. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Te megnézted, amit linkeltél? Sváby elmondta, hogy az oltásellenes kezdte a provokációt és eleve nem tartotta be a szabályokat.
2021. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha mindenki betartaná a szabályokat, oltakozna, és nem kontósokra hanem szakértőkre hallgatna.
2021. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez konkrétan egyetlen eset, ahol valaki így kifakadt erről az oldalról.


Az internet főleg a facebook meg konkrétan tele van oltás ellenes őrjöngőkkel, akik lázítanak, meg kamu történetekkel hergelik egymást hogy itt billgéc megnépírt mindenkit meg vakcina elnyomás van.

2021. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, mert a türelemnek is van határa, amúgy tényleg jogos, amit az 1# ír.
2021. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyre több helyről vágják ki az oltásimádókat.


[link]

2021. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

2


...Ha az oltást kötelezővé tennék és én abban a pillanatban halálosan megnyugodnék és rohannék felvenni az elsőt - függetlenül attól, hogy átestem rajta.

2021. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

"Egyre több helyről vágják ki az oltásimádókat."


Elég szomorú, hogy még csak itt tartunk. Én nem csak kivágnám, de törvényben be is tiltanám, hogy az oltásimádók utcára vagy bárhová emberek közé mehessenek.

2021. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellene kötelezni senkit az oltásra. Mindenkinek joga eldönteni, hogy beoltatja-e magát!!
2021. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az oltatlan betartotta a szabályokat. Autistáknak nem kell maszkot hordani
2021. dec. 11. 17:03
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
40%
Az oltas ellenes vírustagadó provokált. Persze hogy mások ezen felhergekték magukat. A maszkot hordani kell ez a törvény vagy induljon gyalog. Felszámolni úgy lehetne az ellentéteket ha az ilyen Gödény féle vírustagadókat végre elhallgattatnák becsuknák vagy bármi. Legismertebb híve Csollány Szilveszter. Lélegeztetőn van oltás nélkül. Onnan így már le nem jön. És mennyi ilyen van akit nem ismerünk és a Gödény félék mistt halt meg. Én oltott vagyok de nem agitálok senkit. Az oltatlanok se tegyék. Vannak szakértők orvosok elmondjákna tényeket és döntse el mindenki mit tesz
2021. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!