Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem kimondhatatlanul ellensz...

Nekem kimondhatatlanul ellenszenves MZP, másnak is?

Figyelt kérdés
Az egész lényéétől kiráz a hideg. Pökhendi.

2021. dec. 15. 13:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is nagyon ellenszenves volt amikor leváltotta Lázárt Hódmezővásárhelyen. Hittem a "közmédiának" :-) Csak amikor megismerkedtem egy ottani lánnyal és ismertem meg a körülményeket értettem meg mennyivel jobb hogy leváltották mert már mindent magának akart. A múltkor pedig éppen Mezőhegyesen jártam és azt susogták a felújítást végző munkások hogy azok a gyönyörű ménesbirtokok, lovardák ami műemlék épület a Lázáré.
2022. jan. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek ellenszenves,nem csak neked!
2022. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Dzsoki ***** válasza:
74%
Nekem,továbbra sem ellenszenves.Ember formája van.Az egy másik kérdés,hogy tipikus,vigéc.Nagy hangerővel,lendületesen ad elő.Piacon,csarnokban kiváló lenne!Csakhogy,engem,az is érdekel,hogy mit mond!Eddig,semmilyen pozitívat,nem találtam abban,amit mondott.
2022. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is az. Arra az egyre alkalmas, hogy Orbánékat hatalmon tartsa, azonkívül semmire.
2022. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
60%
Orbánék hátradőlhetnek. Lóf*sz lesz itt, nem kormányváltás. MZP szakadékba vezeti az összefogást. Mindenkit vérig sért, aztán meg bocsánatot kér. Egy elmebeteg! Előre is gratulálok Orbán miniszterelnök úrnak az ötödik győzelméhez.
2022. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
60%
A legszimpatikusabb politikus az összes közül, Mo. már rég megérdemelt volna egy ilyen miniszter elnököt
2022. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Aberrált az összes Fideszes a választóival együtt. Kaleta féle pedofilok és Szájer féle mocsadékok, Borkai féle drogosok, Voldemortok
2022. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
70%
31. Aprócska hiba az okfejtésedben, hogy mzp sosem váltotta Lázárt Hódmezővásárhelyen, de ne hagyd magad ezáltal megzavarni, csak úgy megjegyeztem a történeti hűség kedvéért.
2022. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nekem már nem,sajnálom.A múltja tiszta,a jövője-nincs.
2022. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!