Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy itt gyanúsan megnövekedett a Fideszesek száma?

Figyelt kérdés
A szavazásoknál mondhatni mindig nyert még nem olyan rég toronymagasan az ellenzék, most pedig a Fideszt éltető és ellenzéket támadónál több a kormánypárti, és ezeknél a kérdéseknél gyanúsan szinte csak Fideszes kommenteket lehet olvasni, akik a szokásos Fidesz propagandát ismételgetik.

2021. dec. 16. 22:58
A kérdező szavazást indított:
A nyugdíjasok megtanulták használni a Gyakorit.
Javarészt megafonosok.
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Gyanúsan megnövekedett a fideszesek száma?

Szóval neked gyanús növekedés, hogy a 10-20% helyett most már 30-40%-ban vannak nem egyértelműen ballibant kamu kérdések és provokatív propaganda válaszok?

Értem.

2021. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

én ezt nem mondanám, csak némellik kérdés és válasz már annyira gáz hogy nem szívesen akar az ember egy csoportban lenni velük.


Azért na, amikor itt gyurcsányt mosdatjátok akkor nekem is felfordul a gyomrom. Ettől még nem leszek fideszes hogy az ellenzék felé is kritikus vagyok

2021. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, te melyik bolygón élsz, de én tucatszámra kapom a nullás értékeléseket, amikor Wikipédia linkekkel és ballib portálok(!) cikkeivel és statisztikákkal támasztom alá a mondandómat. :)
2021. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert a mikulás meghozta a krumplit ;)
2021. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha wikipédia linkekkel és portálok cikkeivel csinálod közvetlen az info helyett akkor lehet azért
2021. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Bizonytalan voltam, de annyira kiábrándultam az ellenzék gyerekes akcióitól (csirkelógatás a kilincsre, kocsmai stílus a parlamentben), hogy beálltam a Fidesz mögé. Bohócok legfeljebb a kocsijukat kormányozzák.
2021. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4: Csak a jelmezt felejtette otthon... ;-)

[link]

2021. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Téglázás, (be)szivárgás.
2021. dec. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyre több nyugdíjjasnál van internet.
2021. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!