Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németh Szilárdot szerintetek...

Németh Szilárdot szerintetek komolyan veszi a többi fideszes?

Figyelt kérdés

A fidesz az a párt, amely tele van agytrösztökkel. De valljuk be, Németh Szilárd messze túltesz mindenkin. Mellette még Kósa Lajos is egy értelmes embernek tűnik. Mellette... Alig tudom elképzelni, hogy a kínosnál kínosabb nyilatkozatain, nevetséges, már-már paródiának tűnő cselekedetein nem nevet a többi fideszes. Az én véleményem szerint nem véletlenül adják az ő szájába azokat a mondatokat, amelyeket már ők is szégyellnének kimondani. Nála egyszerűbbet, együgyűbbet, világtalanabbat keresve se lehetne találni. A pacalon és a mértéktelen koleszterin zabáláson túl már nem lát.

Szerintetek nem súg össze és nevet a többi fideszes, mikor rezsiharcosunk megjelenik a parlamentben?



2021. dec. 18. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen. Ő még egész magasröptű Fideszes, mert legalább jó recepteket tud, nemcsak lopni
2021. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 B.112-es ügynök ***** válasza:
95%
Majd kinevezik Pacalóniai nagykövetnek.
2021. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Sztem kosa sokkal gazabb. De abban igazad h a fidesz azert tartja ezt a ket hulyet,ert alkalmasak arra, hogy kenyes temak veluk hozassak elo.
2021. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Van tőle gázabb személly, ő még a határ környékén inog, hogy elfogadják, avagy sem.
2021. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Mért? Még Orbánt is képes egyik, másik komolyan venni.
2021. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Muszáj komolyan venni, főiskolát meg egyetemet is elvégzett, iskolaigazgató is volt és mindezek hatása meg sem látszik rajta.
2021. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne nevezd Németh Szilárdot gáznak. Könyvtárszakos diplomája van neki.
2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Könyvtárszakos diplomája van neki."

Az nagyon komoly. Elolvasott egyáltalán életében egy könyvet is? Tud egyáltalán olvasni?

2021. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakácskönyveket esetleg
2021. dec. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!