Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg egy nem is létező...

Tényleg egy nem is létező ország "állampolgárai" vagyunk?!

Figyelt kérdés

Változtatás nélkül közölve:

ÉSZRE SEM VETTÉTEK IGAZ? AHOGY ÉN SEM!!!!

[link]


Nahhhh! Még egyszer hogy érthető legyen!


Senki nem szólt, hogy megváltozott az ország államformája, pedig amikor köztársaság lettünk, a csapból is ez folyt…


Sunyi módon, csendben, észrevétlenül ellopták az országot,

ti egy nem létező ország polgárai vagytok, egy nem létező kormánynak fizettek adót és TB-t…


Amiért mellesleg semmit nem kaptok, nem létező törvény alapján kényszerítenek bármire, nem létező törvény alapján büntetnek meg, nem létező bíróságra jártok…


Mert a “Magyarország” nem egyenlő a “Magyar Köztársasággal”

Erről tudott és tud a jelenlegei ellenzék is, tudják a bírók, tudják az ügyvédek…


Sőt tudják az alkotmány jogászok (mellesleg akik szintén jogalap nélkül azok, hiszen már nincs alkotmány) (szintén mellesleg van egy köztársasági elnökünk, pedig nem is vagyunk köztársaság!


De ez sem gyanús senkinek! Tudják az orvosok, a rendőrök…


EMBEREK OLYAN SZINTEN VAGYTOK HÜLYÉNEK NÉZVE AMILYENEK VALÓJÁBAN VAGYTOK!!!!!


Kinek nem inge ne vegye magára, de ha inged… öltözködj fel rendesen!!!!!!


Jahhhh, hogy azt gondolod: “kit érdekel? Tudok venni sört, el tudok menni a Balcsira, ki tudok menni melegfelvonulásra… mit aggódjak?”


Jahhhh… csak figyelj majd a következő hónapokban!!!!!



2021. dec. 23. 21:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

"egy nem létező kormánynak fizettek adót és TB-t…"

Gondolom, nem csak a levegőbe hőbörögsz, hanem hősiesen nem is veszed igénybe a nem létező ország egészségügyi, oktatási, közigazgatási rendszereit sem.

2021. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ennyire hülye, hogy a Kimondott Igazságok / Titkolt Hírek / A Világ Titkai és hasonló szennyblogokat lobogtat végső igazságként, nagy lelkesedéssel ?
2021. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Jeffrey Spender ***** válasza:
80%

"Sunyi módon, csendben, észrevétlenül ellopták az országot"


Hogyan lehet ellopni egy országot, 93,000 vagy 600,000 km2-t ?



"egy nem létező kormánynak"


Üresen áll az Országház / Budai Vár / Sándor-palota ? Vagy üregbőrbe varrt hüllőemberek a magyar politikusok valójában, nem emberek ?



"Amiért mellesleg semmit nem kaptok"


Mi az, hogy semmit nem kapunk ? Akkor mire fel utalt a HM 260-at a bankszámlámra, havi fizuként ?



"nem létező törvény alapján"


Hogy lehet egy törvény nemlétező ? Hatályon kívüli ?



"nem létező bíróságra jártok…"


Mi az, hogy nemlétező bíróságra járunk ? Nem létezik a bíróság falai, folyosója, szobái, ajtói, és berendezési tárgyai ? Nem létezik a kezükbe adott bírósági végzés ?



"Mert a “Magyarország” nem egyenlő a “Magyar Köztársasággal”"


Mi a különbség a kettő között, és jajveszékelsz, hogy egy nemlétező országban éljük mindennapi életünket, interaktálunk egymással ?



"Jahhhh… csak figyelj majd a következő hónapokban!!!!!"


Mi lesz ? Világvége ? Önmagába fordul a tér-idő kontinum, és átveszik a hatalmat a reptilián Orbán ? Mire fel ez az öt felkiáltójel ?



Nem tudom, mit szívtál, hogy ilyen rémvízióid lettek, de ha lehet, én is kipróbálnám ezt az anyagot / szert.

2021. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, attól megnyugszol!


Remélem ma már könnyebb éjszakád lesz.

2021. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem tudom mit szívsz, de nekem is kell belőle!

😂

2021. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
2021. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Köszönöm, a válaszaitok! A kérdésleírást, innen másoltam ki:

[link]

A cikk és az ott lévő kommentek olyan szinten demagógak, hogy mélyen elszomorodtam, és muszáj volt kiírnom ezt a kérdést, és olvasni pár ócsárlást, hogy regenerálódjak. Visszahoztátok a hitem, hogy még mindig többségben vannak az értelmes emberek. Köszönöm nektek és kellemes ünnepeket kívánok!

2021. dec. 24. 12:55
 18/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
28%

"A kérdésleírást, innen másoltam ki:"


Azt mindjárt levágtuk, hogy saját gondolatod még véletlen sem volt, és nincs is. Továbbra is csak a "nézd meg a linket és ott kapsz választ" típusú kommentjeid lesznek, vagy képes vagy valamit magadtól is írni, vagy már annyira kimosattad az agyadat, hogy nem?

2021. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18

Ezt mondod te, annyi teljesítménnyel a hátad mögött, hogy ideböfögtél egy linket, aminek a tartalma egy olyan dologra asszociál, amit már leírtak előtted többen is. :)

Mit szeretnél, mit írjak még?

Leírtam, hogy én is hülyeségnek tartom az egészet. Most akkor mivel is mosattam ki az agyam?

2021. dec. 24. 13:27
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Hajrá Fidesz! :))
2021. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!