Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehet az a srác, akire...

Ki lehet az a srác, akire gondolok? (Részeltek lejjebb)

Figyelt kérdés

Politikai elemző, vagy szociológus lehet. De a többségtől eltérően nagyon ritkán nyilatkozik a tv-nek. Fiatal, 25-30 körül lehet, de inkább 25. Sötétbarna/fekete haja, és fiatalos, rövid teljes szakálla van, valamint fekete keretes szemüvege. Nagyon jóképű srác. Eddig 2-3 alkalommal láttam röviden nyilatkozni hírműsoroknak. A többi hasonló elemzőtől eltérően ő nem stúdióból beszél, hanem Budapesti közterületeken, szép helyekkel, pl. a Lánchíd hídfőjével a háttérben. Mindig pasztell színű, barnás, bézs, vadász zöld, földszínű árnyalatú holmikat fiatalos, casual zakókat visel, fehér alapon kockás vagy csíkos, kigombolt nyakú öltönyinggel, nyakkendő nélkül. Bár divatos, de mégsem az a "trendi", 12-1 tucat, divatmajom típusú fickó, inkább az jön le a megjelenéséből, hogy van egy saját egyénisége és stílusa, és éppen emiatt nagyon bejön, mint pasi. :)


Sajnos mindig lemaradtam róla, amikor kiírták a nevét, bár ha én adnék neki, szerintem leginkább olyan "Gergős" a srác.

Idén tavasszal, majd ősszel láttam, korűbban soha nem szerepelt még.



Valaki sejti, kire gondolok?


Köszi a tippeket! :)



2021. dec. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali vagy baloldali?
2021. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Novák Katalin?
2021. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kétszer hallottam nyilatkozni, 3 perceben, és szerintem korrekt, tárgyilagos módon. Szerintem független, de ha nem, akkor sem érződött, hogy elkötelezett.
2021. dec. 28. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik adónál láttad, melyik műsorban?

Esetleg az oldalukon vissza lehetne nézni a híradót amiben láttad és máris meglenne a neve is.

2021. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznos volt, mert az a kérdés, hogy kormánypárti, vagy ellenzéki-e a fickó, elgondolkodtatott, milyen a témában elemzett, amikor láttam. Így végül beugrott, hol láttam. :)

Végül megtaláltam,

és nem fogjátok kitalálni, de Gáspár Kristóf volt az, akire gondoltam. :)


Kösz mindenkinek! :)

2021. dec. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!