Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háziorvosok le vannak terhelve?

A háziorvosok le vannak terhelve?

Figyelt kérdés
Dr. Müller tisztifőorvos szerint még vállalniuk kell plussz oltómunkát, rendelési időn túl.

2021. dec. 29. 12:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Le, bár nem tudom mivel. Amióta covid van, feltaláltuk a telefonos távgyógyítást. Ha covid gyanús vagy, nem jutsz be, mert fosnak.

Ha nem más bajod van, nem jutsz be, mert arra meg telefonos "vizsgálat" után kapsz gyógyszert.

2021. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem nagyon veszik föl a telót. Emailjük vagy nincs vagy nem válaszolnak. Szerintem jogos, hogy kötelezővé teszik a visszahívást.
2021. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a háziorvos covid előtt sem vette fel a telefont. Sztem jó részük rinyál. Idén bementem hozzá egy receptért, azt mondja tele van, kb hagyjam békén. Kemény 4 ember volt bent, akinek az asszisztens adta be a szurit.

Covid előtt 20 percig traccspartizott idősekkel. Én azt vallom tisztelet a kivételnek.

2021. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én csak a saját dokimról tudok nyilatkozni. December elején, a 4. hullám csúcsán lettem beteg. Felhívtam a rendelőt, az asszisztens egyből felvette a telefont. Elmondtam neki, mi a bajom. Megbeszélte az orvossal, aztán visszahívott, hogy menjek be a rendelőbe. Fél órával a rendelési idő vége előtt érkeztem oda, egy ember volt a váróban, egy bent a dokinál. Amíg ott vártunk, még érkezett 3 ember. Évek óta most voltam először háziorvosnál, azelőtt téli időszakban sosem láttam ilyen kevés embert a rendelőben, általában tele volt.

Azt nem hinném, hogy kevesebb a beteg ember, csak azok vannak kevesebben, akiket személyesen megvizsgálnak. A többinek marad a "távgyógyítás" és a receptfelírás, már ha sikerül elérniük az orvost.

2022. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

#24-nek:


Vagyis a dokid diszkriminálja a betegeket valamilyen szempont alapján?


Mert vagy telefonos, vagy személyes rendelést tarthat csak. Nem ő dönti el, hogy kit fogad, kit nem!

2022. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25: Nem tudom. Én azért telefonáltam, mert úgy tudtam eddig, hogy ha valaki COVID-gyanús, az nem mehet be a rendelőbe személyesen. Vagy nem így van?
2022. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
35%

Ez egy totális hülyeség ami itt folyik, ezért semmi konkrét nincs.


A lányom hétfői napon lett covidos, én pénteken, de ez a gyerekorvost nem izgatta. Mondta hogy attól még menjek be a gyerek igazolásáért ha nem vagyok karanténban(???), csak húzzak maszkot. Én pénteken lettem covidos, a lányom hétfőn iskolába ment.

2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#25 te teljesen hülye vagy
2022. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28-nak:


Miért is?


Mert próbálom logikailag összerakni, ami itt folyik?

2022. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!