Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háziorvosok le vannak terhelve?

A háziorvosok le vannak terhelve?

Figyelt kérdés
Dr. Müller tisztifőorvos szerint még vállalniuk kell plussz oltómunkát, rendelési időn túl.

2021. dec. 29. 12:18
1 2 3
 1/29 BöhömÁkos válasza:
87%

Levannak.

Napszaktól függetlenül mentem bármikor be töltei a kávégépet, kongott az egész épület az ürességtől (7-8 rendelő van)

2021. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

nem nincsenek, áh dehogy


a fideszeseknek nagyon megy más faszával verni a csalánt

2021. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%

Egész nap ücsörögnek a rendelőben, az asszisztensek meg kezelik a telefont mert személyes rendelés nincs, csak telefonos. Ha nem hiszed, próbáld ki!


Mindjárt megsajnálom őket, csak most nem érek rá.

2021. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%

#3 vagyok:


Mondd el neki a covid tüneteit, és várd a reakciót!


"Ez egy kb 4-5 napig tartó vírusfertőzés, szedjen lázcsillapítót, és ha egy héten belül nem javul, keresse fel a rendelőt"


Ki nem ejtené a száján hogy covidos vagy! Ha erőszakoskodsz akkor legfeljebb közli, majd karanténba bax!


Nekem most volt meg nemrég ez az élmény, két orvostól is! XD Nem erőszakoskodtam így munkát spóroltam neki, és én is jártam tovább dolgozni. Szép, mi?

2021. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, le vannak terhelve - a napi x recept felhőbe küldésével, amit még csak lepecsételniük és aláírniuk sem kell, ráadásul az asszisztens dolgozik vele! Nagyjából az a szint ez, amikor a nyári szünetben hiperaktív egy tanár... Szerintem lukasra masszíroznak havi szinten két-három okos telefont a hajtásban!
2021. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
úgy érzem, sok itt a szemellenzős idióta
2021. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

#6-nak:


Ha ezt azokra értetted akik szerint semmi dolguk, akkor fejtsd ki légyszíves, hogy mik azok a munkák a rendelőben való ücsörgésen kívül, ami túlterheli, vagy akárcsak megterheli őket!

2021. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

hogy egy lélegzetvételnyi időd sincs, az

komolyan , szerinted egy házirovos nem csinál semmit, csak ücsörög a rendelőben? komolyan? ésszel fel nem fogom, hogy vagytok képesek ilyenket gondolni

2021. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon,a távgyógyítás nagy meló :D felküldeni a receptet a felhőbe , telefonos "vizsgálat" után.Nálunk 2 évig ment,mostmár nincs háziorvos csak 20 kmerrel arrébb ,de végülis mindegy mert ahhoz sem lehet bemenni ,sem elérni telefonon :D
2021. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én 3 évenként, ha megjelenek a háziorvosnál valami miatt, tehát a véleményem lehet hogy erősen szubjektív. Az utolsó jelenésem még a pandémia előtt volt. Rendelési idő kezdete után nem sokkal érkeztem. Előttem egy ember várakozott. Mondom itt hamar végzek. Utánam néhány percen belül érkeznek még néhányan, majd utánuk a doktornő. Ekkor már eltelt fél óra a rendelési időből. Aztán újabb fél óráig még mindig nem szólítják az elsőt. Majd betoppan egy asszony néhány irattal a kezében, aki majd kicsattan az egészségtől és soron kívül bemegy. Kb háromnegyed óra bájcsevegés meg vihogás hallatszott ki a rendelőhelyiségből. Mire a nő kitalált, már voltunk egy tucatjian a váróban. Az első várakozó további néhány perc szünet után kénytelen kelletlen benyit a doktornőhöz. 5 perc múlva kint van, majd mérgelődve csak biccent a fejével hogy bemehetek.
2021. dec. 29. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!