Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy Szilágyi...

Miért érzem azt, hogy Szilágyi Liliána a hazai #metoo mozgalom legújabb nagykövete?

Figyelt kérdés

[link]


Gyakorlatilag semmi bizonyítéka nincs csak rágalmazza a saját apját. Vagy celeb akar lenni vagy itthon kirobbantani egy újabb metoo hullámot, ami végül a feminizmus erősödését fogja jelenteni.


Mit gondoltok róla?



2022. jan. 2. 21:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
31%
20. Ha legalja prolik írnak az nem az èn hibám mégis minek nevezzem azokat akik érzelmi alapon ítèlkeznek? Föleg hogy lepontozták a commentjeimet ami szintén a lepontozókat minösíti hiszen èn kizárólag a jogállamisàgot védtem és nem állítottam semmit biztosra. Egy tanúvallomàs szintén nem bizonyító erejü. Az hogy miért hazudna a tanú nem számít az hogy ki mit mièrt tesz megfoghatatlan ellentétben példàul a dns-el ujjlenyomattal kamera felvétellel amik már tényleg bizonyító erejüek.
2022. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%

"hiszen èn kizárólag a jogállamisàgot védtem és nem állítottam semmit biztosra."


Nem, te behablatyoltál valami sületlenséget arról, hogy szerinted mi (vagy mi kellene, hogy legyen) a jogállamiság definíciója és besérültél azon, amikor mások a tudtodra hozták, hogy ez csak a te fejedben ennyire egyértelmű.

2022. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez a nő nem hazudik és az apja tényleg bűnös…


De én nem vagyok pszichológus vagy pszichiáter, csak egy proli.


Viszont komolyan, hogyan is lehetne ítéletet hozni kizárólag orvosi, vagy pszichológus szakvéleménye alapján?


Mi zárja ki a korrupciót?


Vagy mi zárja ki a tévedést?


Mindenki tudja, hogy egyes esetekben, pl. disszociatív, vagy antiszociális személyiség zavar esetén, akár a legelismertebb és legprofibb pszichiáterek is, egymással teljesen ellentétes diagnózist képesek felállítani.


Én nem gondolom, hogy például ez a nő pszichopata lenne, de ha az, akkor nekem mint laikus idiótának ez fel sem fog tűnni… Viszont az egy tény, hogy egy pszichiátert is megtéveszthet akár.


Talán még a hazugságvizsgálat (mindkét fél részére) is egy jobb megoldás lenne, ha döntő bizonyíték kell.


Szakvéleményre szerintem sem kéne ítéletet alapozni…

2022. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
49%

"Gyakorlatilag semmi bizonyítéka nincs"

Ezzel azt akarod mondani, hogy bűncselekmény áldozat csak akkor tehet feljelentést/akkor fordulhat sajtó nyilvánossághoz ha szila szilárd bizonyítéka van?

Az ártatlanság vélelme mindkét felet megilleti...nem csak a megvádolt apát hanem a vádló lányt is.

2022. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
65%
Hogy hagyhatta, hogy az apja meg.ugja? Undorító!
2022. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
14%

Miért van ennyi troll ezen az oldalon? A kérdések feléhez ugyanaz a pár ember ír profilt váltogatva. Válaszolnak saját maguknak, felpontozzák magukat stb. És mindig rohadt provokatívak. Ezt az adminok csinálják kínjukban hogy fenntartsák az oldal forgalmát? :D

Régebben még tök értelmes párbeszédeket lehetett itt folytatni, most meg felesleges válaszolni mert mindegy hogy politika, tudományok vagy melyik topik mindenhova ugyanaz a pár troll teszi fel a kérdést és válaszol a 25 különböző profiljáról.

2022. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

„Gyakorlatilag semmi bizonyítéka nincs csak rágalmazza a saját apját.”

Van bizonyítéka. Elmondta a DTK interjúban, hogy ezeknél sokkal durvább dolgokat is mesélhetne, de csak olyat mond, amit bizonyítani is tud.


„Szerintem van valami konkrét célja a botránykeltéssel.”

Például?



„Nem értem, miért nem került ez elő a válásnál...”

Előkerült. A bíróság az apa agresszivitását kiemelve az anyánál helyezte el a gyereket (a kisebbiket). Az apa nem volt hajlandó a bírósági ítéletnek eleget tenni, sőt a kapcsolattartást is megakadályozta.


„Hogy hagyhatta, hogy az apja meg.ugja?”

Nem biztos, hogy ez történt. Lilu azt mondta, szexuálisan abuzálta. Az nem feltétlenül csak az aktust jelenti. Abúzus az is, amikor a serdülő lányt pucéron mustrálgatja és közben becsmérli a testét.

2022. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
31%

Nem egyszerű eset a csaj, elég problémás. Az időben kell egy picit visszamenni:

2016

[link]

[link]

[link]

2018

[link]

[link]

2020

[link]



Illetve meg kell nézni a SZL facebook oldalát. Eddig a kutya nem volt rá kíváncsi, egy-egy poszt alá érkezett pár száz like meg 1-2 komment. A sikerek sem jöttek.

2022. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, ez nem Sz. Liliána ügyről mond valamit, hanem Rólad. Nem egészen "metoo" eset, hanem családon belüli erőszak tipikus példáját mesélte el. Az, hogy ki mer állni a nyilvánosság elé, már önmagában egy "bizonyíték". Ki az, aki több millió néző előtt rágalmazás és a jó hírnévhez való jog megsértése bűncselekményt követ el, úgy hogy előre megtervezte a dolgot? Melyik az az újságíró (vezető újságíró!!! mint Rónai Egon vagy B. Tóth Kriszta, vagy Ambrus-Jobbágyi Zsófia, vezető hírcsatornák dolgozói vagy tulajdonosa)adnának le egy szimpla rágalmazást. Ugyan ne legyél ennyire naiv (vagy épen rosszindulatú), ilyen stádiumban ezek már jócskán alátámasztott ügyek. Annyi biztos, hogy SZ.L. nem hazudik, a kérdés csak az hogy az elmondottakat miként mérlegeli a bíróság.
2022. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy egy jogàllamban csak azt ítélik el akire 100%-osan rábizonyították a bünösséget nem csak az én fejemben van hanem alap.
2022. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!