Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem nem hat meg, hogy...

SIDLER22 kérdése:

Csak engem nem hat meg, hogy hónap végétől nem kell adót fizetnem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egy gyárban dolgozom. Az idei fizetésemből már nem kell leadózzak és így kb 20-30 ezer forinttal többet kapok.

Az ismerőseim közül rengetegen mondták, hogy miért nem örülök ennek és miért nem a FIDESZ-re szavazok 2022-ben.

Én elmondtam nekik a saját álláspontomat ezzel kapcsolatban ami a következő:

Amit én kapok, azt valaki mástól veszik el. Ha én több pénzt kapok az államtól akkor valaki más kevesebbet fog. Rezsicsökkentés és adómentesség és minimálbér emelés nem egy probléma megoldása hanem a probléma áthelyezése. És mivel nem csak magammal foglalkozom hanem az ország teljes lakosságát figyelemmel követem ezért én bár örülök neki, hogy 20-30 ezerrel többet kapok, de valahogy úgy érzem, hogy ez előbb utóbb valamilyen formában ki fog fizetődni.


Ez így annyira elképzelhetetlen?


(Elnézést, hogy ezt kiírom, de rajtam kívül még senki nem mondta ezt. E csak az én fejemből pattant ki és ezért feltételezem, hogy rosszul gondolom. Szerintetek ez így hiányos gondolatmenet?)



2022. jan. 3. 20:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Majd eléred azt a 25-öt, ne félj!
2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
27%
Remélem szarásig dolgoztatnak majd a munkahelyeden kis csicska!
2022. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mármint engem?
2022. jan. 23. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!