Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánknak van nemzeti...

A Mi Hazánknak van nemzeti kisebbsègi tagozata?Mi az álláspontja az őshonos kisenbsêgek jogairól?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva sváb vagyok,de sok mindenben egyetêrtel a Mi Hazánkkal,pl a gênkoktèlok erőltetèse,meg a lezàráson tiszta hülyesèg,meg az is abszurd,hogy a nêmet köztvn elnyomott magyarországi romákról beszêlnek,miközben a magyarok szenvednek a roma bünözöktől.szerintem id növelni kene a közbiztonsagot. De Mi a Mi Hazánk allaspontja az öshonos kisenbsegekröl? Meghagynak-e ketnyelvü oktatas,utcatavlakat,könyvtarat, svab kulturhazat a falunkban?vagy elakarnanak minket magyarositsni?

#Mu hazs k
2022. jan. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A magyarok sokkal inkább szenvednek az egymás iránt érzett gyűlölettől, mint a cigány bűnözőktől.
2022. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
A cigányokkal az a bajuk, hogy tanulatlanok, ezért több közölük a munkanélküli vagy bűnöző, mint más népekben. A svábok és németek nem ilyenek.
2022. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál azok eleve alapok ahogy a normális cigányoknál is, de amugy tőle is megkérdezheted a youtubon az erre szánt közösségi poszt alatt,nekem is válaszolt már.
2022. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Neurotech ***** válasza:
100%
Ha eddig külön német nemzetiségű óvodába, iskolába jártál és a mai napig svábsággal kapcsolatos kultúrális eseményekre jársz akkor lehet, hogy a Mi Hazánk berkein belül hiányolnád, hogy nincs olyan tagozat. Viszont ha programjuk érdekel inkább szerintem föl sem merül h ki sváb ki szlovák vagy szerb etnikumú.
2022. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
és a lengyelekkel? Mert Budaházy Eddával én leveleztem és azt mondta, hogy rossz keverék vagyok, mert apám lengyel volt, dédim orosz, anyám meg magyar... de neki volt a nagyija orosz...
2022. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajuk a svábokkal. Tőlük aztán ugyanúgy (vagy még jobban is) megélheted a svábságodat. A cigányokkal azért van bajuk, mert az emberek félnek tőlük, és a hatóság nem tesz ellenlépéseket, már bárki bármit mond a bőrszínűkkel is bajuk van (de el tudom képzelni hogy nem lenne bajuk a bőrszínűkkel, ha nem lenne általános élmény az hogy ahol sokan vannak ott a falvakban félnek tőlükÖó).

Igazából a Mi Hazánkba akadnak olyan emberek akik a magyar nemzeti szocializmustól, azaz a hungarizmustól indultak még annó. A hungarizmus szerint a magyar nemzet különböző népek összesége, amelyek a Kárpát-medencébe élnek. Így te például svábként teljes értékű tagja vagy a magyar nemzethez, csak éppen a sváb néphez tartozol. Hasonlóan gondolkodnak egyébként a szászokról, románokról, szerbekről, stb. De például számomra érthetetlen okokból a legtöbb ember aki hungarista a zsidó és a cigány népet nem ismeri el a magyar nemzet részének.

Messzire elkanyarodtam, a Mi Hazánk nem egy hungarista párt, de nyugodt lehetsz hogy szeretik a svábokat.

2022. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!