Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én egyet azért nagyon nem...

Én egyet azért nagyon nem értek. Mi ez a kettős mérce a társadalomban?

Figyelt kérdés
Gyurcsány bevallotta, hogy hazudtak reggel, délben, este. Azt meg mindneki tudja, hogy a Fidesz lop, reggel, délben és este, egész szektorokat. Nyíltan megmondják a jobboldaliak is, hogy nem baj, mindenki lop, legalább ezek már meglopták magukat. Mondjuk azért tudnak még. Mindenki tudja, hogy a korrupció és lopás emlegetésével nem lehet már kampányolni, ez nem meggyőző erejű. De miért? A 2006-os rendőri brutalitás brutális volt és felháborító. De azt nem értem, hogy akkor miért vonultak ki annyian az utcára Gyurcsány ellen, most meg senki nem vonul ki, pedig 12 éve csak lopnak. Nem értem, a hazugság az erősebb, mint a lopás?? Ez teljesen abszurd. Mi ennek az oka, hogy a társadalom számára egy hazugság az durvább, mint ellopni a fél országot?

2022. jan. 6. 20:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"VAn olyan akivel találkoztál és valami hasonlót mondott, ennyi."


Nem, ezt sok különböző politikai műsorból vettem, nem egyszer elhangzik, nem én találtam ki. Naoi szinten megy ez, és nem egyik vagy a másik oldal szájából, hanem általában.

2022. jan. 7. 00:16
 12/28 A kérdező kommentje:

"nem lesz sem politikusa, sem támogatottja ennek a politikai oldalnak"


ÖÖÖöööö ??? És Mészáros Lőrinc mondjuk? Csak hogy egyet mondjak.


"az egyik oldalon vannak a tények,a lebukások amik után semmi következmény, továbbra is folytathatják"


Amíg demokrácia van, addig minden hülye politizálhat, így Gyurcsány is, sajnos. Viszont épp a Fidesz volt az a párt, amelyik 2/3-os felhatalmazást kért arra, hogy Gyurcsányt elszámoltassa, de nem tette. 12 éve! Ezzel azért nehéz vitatkozni. ((Pedig még az ügyészség is az ő kezükben van.))

2022. jan. 7. 00:19
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Jobban megszervezett ellenzék volt. Most egy már bukott politikus az ellenzék fő arca. Hiába okoz nagyobb kárt a Fidesz, az ellenzéknek nincs akkora támogatottsága, hogy rendes tuntetest szervezzenek.
2022. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
38%
De még mindig nem válaszoltatok egy egyszerű kérdésre: A fidesz milyen szektorokat lopott el teljesen? Ha már agymosásról van szó, és ti nem vagytok azok, várok egy kiértékelhető és elfogadható választ.
2022. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Bármilyen állami beruházás az övék, többszörösen túlárazva.

Az ő kezükben van már a digi, illetve a gránit bank is.

2022. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

15


Akkor az ellenzéki vállalkozók miből élnek 2010 óta?

2022. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

"A fidesz milyen szektorokat lopott el teljesen?"


A kérdésed ez volt, válaszoltam rá.


De további példa lehetne a kaszinók vagy a szállodák.

2022. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

17


Amit elloptak, az általában nem kerül elő. De kiktől lopták el, ha már lopás a téma. Ki volt a tulajdonos? Miért nem vitte jogi útra az ügyet?

2022. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Allamkasszabol, szó szerint inkább sikkasztás, mint lopás.

Többszörösen tularazott tenderekkel.

EU-s és állami pénzeket.

2022. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
39%

19


Hol marad a tömérdek eljárás az EU részéről? Miért mondta Merkel, hogy jól használjuk fel az EU-s pénzeket?

2022. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!