Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza lett a covid elején...

Igaza lett a covid elején síró ellenzéki lypsyknek hogy a kormány propaganda spam levelezési címlistának fogja használni az oltásregisztráció miatt begyüjtött emailcímeket?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki más is kapott tegnap este Fidesztálib propagandaemail, ráadásul nem is ez az első. Tényleg ennyire pofátlan ez a maffiakormány, hogy a covid miatt felregisztrált emberek emailcímeire a köpedelmes propagandájukat küldözgeti?
2022. jan. 10. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Azok tények, nem köpedelmes propaganda.

Most miért fáj az igazság???

Ja, mert a Fideszhez köthető???

Akkor ne olvasd el, a végén még lábon kihordasz egy szívinfarktust...

2022. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak oltásra akartam regisztrálni, nem kértem hogy spameljék az emailjeimet.
2022. jan. 10. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Én nem adtam meg email címet. Megis kapok néha levelet, csak azt nem tudom, hogy honnan tudják az email címem. Persze van ügyfélkapum és ott meg van adva. De mi kell már ahhoz, hogy nem járulok hozzá a levelekhez, de ezek valahonnan kikukázzák és küldenek spam levelet??

Szerencsére az általad említetből kimaradtam.

2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Én egy év alatt kb 3 levelet kaptam, ez aztán a spammelés. Amúgy pont tegnap nem jött semmi levél ebben a témában.
2022. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Huh, de jó lenne, ha az lenne a legnagyobb gond az életemben, hogy kapok egy tájékoztató levelet év elején a 2022-es változásokról.


Ha nem tetszik, nem olvasod el, kár ezért hisztizni.

2022. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Redvás fidesz.
2022. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

5

De lehet, hogy jött, nekem az Outlook élből spam mappába rakta :D hiába, fejlődik a mesterséges intelligencia.

2022. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!