Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért ellenzik...

A jobboldaliak miért ellenzik a 30%-os SZJA-t és a baloldalaik mért tartják fontosnak a nagyobb adókulcs bevezetését?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem akar többet adózni. És miért fizessek én több adót, hogy odaadják a cigányoknak, hogy azok még többet szüljenek? Libsi agyrém. Mondom ezt úgy, hogy utálom a fideszt.
2022. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Mindkettő rossz, de ha már választani kell, akkor inkább a magas SZJA.
2022. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

A baloldali szavazókat megint meghülyítették azzal hogy majd a gazdagok fizetnek 30%-ot. Látta már valaki a tervezett adósávokat ?

Na a választás napjáig nem is fogja látni. Mert abból egyértelműen kiderülne hogy kiket gondol a baloldal gazdagnak. Lenne pofáraesés a szavazók között.

Miért nem a drága ingatlanokat akarják adóztatni ? Érdekes módon az USA-ban meg tudják oldani. Ja hogy nem lépünk a haverok tyúkszemére.

2022. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

1# essel egyetértek.

A plusz adókból megemelnék a családi pótlékot, meg lenne segély.

Ennek csak Márki Zay testvérei örülnének, visszajönne a Fidesz előtti kánaán a mezei négereknek, 6 gyerek , abból megélünk...

2022. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%

#1

"Senki nem akar többet adózni."

Jó, ez hazugság.

Ha kialakítanak egy normális rendszert és én magasabb sávba adózok, akkor én szívesen fizetek többet.

Ezenkívül azért sem igaz, mert a felmérések pont azt mutatják, hogy a gazdagok fizetnének többet:

[link]


"És miért fizessek én több adót, hogy odaadják a cigányoknak, hogy azok még többet szüljenek?"

Szóval kérdésed az, hogy miért fizess több adót, hogy árváknak, szegényeknek éhezőknek segítsenek a felzárkózásban, amivel az ország gazdaságilag jól jár, és hosszú távon te is?

Nem tudom, ha nem tekinted magad a társadalom részének, akkor nem kell. De akkor költözz is a vadonba, ahol nincs társadalmi felelősségvállalás.


A magyarok többsége veri magát a magyar múltra meg nemzeti érzet meg minden szar, de amikor ezért tenni is kéne, akkor hirtelen mindenki csak egy idegen.


"Libsi agyrém. Mondom ezt úgy, hogy utálom a fideszt."

Egyébként nem, a neo-liberális hozzáállás az pont az, amit te mondasz alacsony adók és szarjuk le embertársainkat.

Ez egy baloldali intézkedés.

2022. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!