Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti mit szeretnéte...

Ellenzékiek, ti mit szeretnétek jobban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 15:29
A kérdező szavazást indított:
2022-ben győzzön egy nagyon kis fölénnyel az Ellenzéki Összefogás
2022-ben egy kis hátránnyal kapjon ki az Ellenzéki Összefogás, szenvedje a Fidesz végig a közelgő válságot, majd 2026-ban 2/3-os Ellenzéki győzelem
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
2022-ben nyerjen 2/3-al az ellenzék, legyen felbontva az összes 2/3-os törvény és éljünk végre normális életet. Kicsi rá a reális esély, de ezt szeretném.
2022. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadnám ezt Orbánnak és kivánnám, hogy döljön rá a szr, amit épitett. EU pénzek nélkül, lépjünk is ki, majd hozza létre az új Ruszki únióját a fehérruszkikkal, Törökországgal, meg Kazah barátainkkal. Onnan végre vége lehet itt ennek a demokráciának hazudott szinjátéknak.
2022. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
2022-ben kapjon ki az ellenzék, a válságba bukjon bele a kormány, írjanak ki új választást amit fölényesen megnyer az ellenzék.
2022. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Veszítsen az összefogás, mert a fidesz már nem éri meg 2026-ot.


Minden forrását elvesztette, a gigahitelt már szétosztogatták, illetve elpacsizták a választások előtti osztogatásra, és itt jövőre államcsőd lesz.

2022. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, az ország menthetetlen.

Na jó, az szép lenne, ha a fideszes vezérkar börtönbe jutna, de erre sajnos ellenzéki győzelem esetén sem látok sok esélyt.

2022. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy tipikusan pesszimista kérdés, sőt, irracionális.

Miért kéne kis fölénnyel győzni, hogy az nekem, állampolgárnak rossz legyen?

Miért kéne kis hátránnyal kikapni, hogy nekem, állampolgárnak rossz legyen?

Ha ellenzéki vagyok, azt mondom, természetesen minimum kétharmad.

Ha fideszes vagyok, azt mondom, természetesen minimum kétharmad.

2022. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Minden forrását?

És az a 400 milliárd, amit kiszerveztek alapitványokba, meg ide-oda?! Akkora magánvagyona van ennek a fsznak, hogy egy új országot fel tudna épiteni belőle, ha akarna. Ezért van patthelyzetben az ellenzék. Hiába nyernének, egy tök üres államkasszát vennének át és, miután becsődőlnek, ez a fsz, röhögve jön vissza, vagy, ha nem, akkor meg simán tud a háttérből hatalmatirányitani.

2022. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

#5-nek:


Mindennek a kulcsa, hogy belépnénk -e az EU ügyészsége?


Onnantól az ellenzéknek egy dolga lenne: hátradőlni, és nézni Kövesi Laura előadását!

2022. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek:


Ha veszít az ellenzék, te el tudod képzelni hogy azok a tolvajok egyetlen forintot is visszatennének, hogy elkerüljék az államcsődöt?

2022. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Mivel az ő fejükben a gazdasági stabilitás az egyik hivőszó -mégha ez nettó bullshit is-, igen, el tudom képzelni.
2022. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!