Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Orbán mai interjúj...

Mit szóltok Orbán mai interjújához, amivel ismét azt erősíti az emberekben, hogy a homoszexuálisok pedofilok?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 14. 10:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén, ezzel azt éri el, hogy mi hamarabb elmenjek egyik vagy másik házamból értsd itt pl ahol most élek Lengyelországban hasonlóan megszavazta a lengyel parlament, hogy betiltsák az LMBT témájú érzékenyítést középiskolákban, valószínű ahogy leadom a szakdolgozatomat, én elkezdem intenzíven tanulni a német nyelvet, ugyanis ott legalább már van azonos nemű párok számára is házasság, és kiköltözök oda, mert ez elviselhetetlen számomra, ha Magyarország is még inkább egy gyűlölködő országgá válik... pláne, ha Orbán győz 2022-ben. Engem csak ne mossanak össze a pedofilokkal, mert én szívesen vigyázok unokaöcsémre és unokahugaimra, és sose jutott eszembe semmilyen hátsó szándék, velem azonos korosztályt kedvelem, plusz-minusz 4 év arányban. Most vagyok 30, de egyébként voltam már szerelmes tőlem jóval idősebbbe is, igaz távolság és a betegsége miatt ez nem realizálódhatott érdemben, mert meghalt...


Egyébként csak az fáj, hogy ha én most Berlinbe vagy Bécsbe költöznék ki, akkor még inkbáb ritkábban tudni látogatni, a már idősödő édesanyámat, aki nyugdíjas, vagy rokonaimmal is kevésbé tudnám tartani a kapcsolatot, tudod ez fáj a leginkább, hogy emiatt tesznek számkivetetté... és rákényszerítenek arra, hogy hazát váltsak...

2022. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
14%
Akinek nem inge, ne vegye magára...
2022. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
27%

21

Ne törd magad a német nyelvtanulással, most a nyelvet nem beszélő iskolázatlan muszlim menekültkérőket látják és fogadják szívesen.

2022. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
23%
21, arabul tanulj, és akkor kapsz szállást is ingyé!
2022. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
20%
21: Húzzál el végre, alig várjuk. És onnantól csak német fórumokra irogass, OK?
2022. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
14%

#21

Menj Brüsszelbe, a leggyakoribb gyereknév '21-ben a Mohamed volt ott, a 3.-ik leggyakoribb pedig a Mohammed (ugyanaz, csak 2 mm-el), ha én homoszexuális lennék, biztos egy leendő arab országba fektetném be a jövőmet, mert úgy tudom, ők különösképpen toleránsak, sokkal haladárabbak, mint az ósdi magyarok, lengyelek, cigányok.

2022. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
78%

Sokadik, tök unalmas politikai kommunikációs trükk. Lényegterelés. Ezen lehet csámcsogni, mig a rossz árstopp döntésről senki sem fog beszélni, vagy a korházak helyzetéről, vagy a virushelyzetről.

Mindig ezt csinálják, ti meg beveszitek.

2022. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
79%
"Majd arról beszélt, hogy a homoszexualitás is jelen van a világban „aztán, hogy ez elvezet-e a pedofíliához vagy nem, arról van egy nagyon nagy vita." Aha, legfeljebb itt Mo.-n zajlik ezen a vita a sarki kocsmában. Komolyan mondom, mintha már nem is a Balkánon élnénk, hanem Ugandában, ahol a főpap egyben a miniszterelnök is.
2022. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként én is azon röhögök, hogy a nyugat eliszlámosodik, elarabosodik, aztán majd nézegethetik az ottani LMBTQ-k, milyen toleránsan fogják őket az ottani muzulmánok miszlikbe aprítani.
2022. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
48%

Menjetek a hőn szeretett Putyinotokhoz, ott Keleten aztán nincsenek muszlimok XD


[link]

2022. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!