Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Orbán mai interjúj...

Mit szóltok Orbán mai interjújához, amivel ismét azt erősíti az emberekben, hogy a homoszexuálisok pedofilok?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 14. 10:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
38%
23 és 24. Látom megszólalt egy incel is, aki faluvégi falujában még egy arabot se látott, de 2015 óta retteg, hogy a meg nem született lányát megerőszakolják, de na zavarjon, hogy a Magyarországon a legtöbb erőszakot, magyarok követik el magyarok ellen, családon belül vagy utcán....
2022. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként köszönöm szépen, hogy arra inspirálsz, hogy arab nyelven tanuljak, bár azt egy ilyen incel nem tudja, hogy Faludy György zsidó származású magyarként Marokkóban egy ottani arab kereskedővel töltött el pár kellemes estét...


Egyébként eléggé sötét a bőröm, és körülmetélt vagyok, ugyanis bár se arab, se zsidó nem vagyok, csak lengyel-magyar ex római katolikus állampolgár, de volt fitymaszükületem és azért jó párszor néztek migránsnak, mikor 2015-ben előjött a kormány által ez a téma...

2022. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
63%
#31 Magyarországon a legtöbb erőszakot a romák követik el a magyarok és a többi roma ellen. Őket nem feltétlenül tekinteném magyarnak, mert a mai napig nem sikerült integrálódni.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
68%
Szóval a Katona által összevert szőke nő, meg az ex katona szerelme is roma volt... értem... meg jó pár esetet tudnék hozni, pl Bene Krisztián esetét aki lesavazta mondjuk az ex-szerelmét, vagy ott volt az mikor egy erdélyből áttelepült romániai magyar magyar gárda tag molesztálta a vérszerinti lányát, aki teherbe ejtett és akit abortuszra kényszerített.. de hát igen a kívételek erősítik a szabályt...
2022. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
18%
33-as, őket kéne rábeszélni, hogy adják ki magukat szíriai migránsnak és induljanak meg nyugatra. Ők is jól járnának - meg mi is.
2022. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy látszik, hogy a magyarok se vetkőzték le azt a dolgot, amit 1944-45 között elkövettünk: vidéki integrálódott, asszimilálódott és kikeresztelkkedett zsidóságot deportáltuk és még elismerősen fogalmazott egy náci vezető is, hogy a magyarok bürökrácia értsd hivatalnokok, csendőrség, hadsereg segítségével, sikeresen deportálta rekord gyorsasággal a haláltáborokba az itteni zsidó származású magyarokat...
2022. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

"pl Bene Krisztián esetét aki lesavazta mondjuk az ex-szerelmét"


Ennyi erővel elkezdhetsz köpködni az orvosokra is vagy mondjuk a nagycsaládos apukákra is.

2022. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
22%
#34 Kiragadtál 1-2 hírt, amit felkapott a média gratulálok. Nem akarlak meggyőzni én semmiről. Egyszer ugorj le egy hétre nyaralni egy szabolcsi kisfuba és sétáljátok körbe a falut. Majd a saját szemeddel is látod a valóságot.
2022. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
17%

Hidd el, nekem is vannak rossz tapasztalaim romákkal kelet-magyarországi kis fürdővárosban nőttem fel, nem éppen a legjobb általános és szakközépiskolában végeztem idestova lassan 12 éve, de hidd el, nem ítélem el kollektívan a romákat.. csak rá akartam világítani, hogy elég sok erőszakos bűncselekményeket követnek el a magyarok is, pl 7 éves koromban elköltöztünk egy családi házba, ami félkész állapotba volt, így pl kábeleket, villanyvezetéket, gázvezetéket, fürdőszobákat, mind nekünk kellett beépíteni, nos a szomszédunkban lakott mellettünk egy alkoholista rádióval járkáló öreg, aki jóban volt a másik szomszédunkkal, egy volt képviselővel.


Hallottuk, hogy rosszul bánik az öreg a nejével, aztán egyszer csak a nénit szájmaszkkal a száján hordágyon eszméletlen állapotban vitték el, ugyanis megverte, de addigra annyira elitta az eszét a papa, hogy felse fogta pedig a temetésen is ott volt, hogy meghalt a neje, mert mikor utána jött a postás, akkor közölte, hogy a neje nincs itthon. Ők is magyarok voltak és nekik 3 lakrészből állt a házuk...ők is fehér magyarok voltak...

2022. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
20%

#39 Én ezt értem, de statisztikai tény, hogy a bűncselekmények többségét a romák követik el az országban. Tényleges számokban is és az etnikai %-os megoszlás tekintetében is.


Sok a magyar között is az alja söpredék. Ostobaság lenne ezzel vitatkoznom, mert igaz. De a romák között konkrétan több olyan van, aki már megjárta a börtönt, mint aki nem. Már a 4-5 éves kisgyerek is úgy áll be mögém a kasszához, hogy haladjá a devlá rágjon ki.

2022. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!