Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és Orbán valóban...

A Fidesz és Orbán valóban magyar, nemzeti érzelmű, konzervatív?

Figyelt kérdés

Mert hát nyilvánvalóan kisebbségi származású Orbán is, Lölö is, és még nagyon sokan Szájertől Poltig. Ezen kisebbségek elképesztően ritkán asszimilálódnak, lássuk be. Főleg, ha egyúttal politikusbűnöző is az illető, azaz hiányzik belőle a jóság, szelídség, a törvény tisztelete is. Vagy lehetséges, hogy kialakul bennük egyfajta kettős identitás? És valamennyire magyarnak, nemzeti érzelműnek nevezhetők?

Sajnos tetteik egy része egyértelműen nem konzervatív, nem nemzeti. Pl. nemrég Mi Hazánk-os megemlékezőket zaklatott órákig a rendőrség késő este nyilván fideszes parancsra, akik Szögi Lajosra emlékeztek. De olyan dolog sincs, amelyet ne támogatnának Izraeltől, még teljesen jogellenes dolgokat, gyilkosságokat, háborús és emberiesség elleni bűnöket is! Ami azt mutatja, hogy a párt számára fontosabb Izrael, egy idegen ország, mint az alapvető erkölcsi kérdések, emberiesség elleni bűnök, területrablások, terror, civilek lebombázása, stb..



2022. jan. 14. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom kérdező, de te vagy az, aki csak magyarkodsz itt, de közben pont a magyarság nem érdekel téged, pusztán a magyarokat használod a saját egyéni kis rasszistáskodásodhoz.
2022. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Engem pont érdekel a magyarság, radikális vagyok, és azt is tudom, hogy csak együtt vihetjük előrébb az országot. Magyarellenes, idegenszívű vezetőkkel pedig meglehetősen nehéz...
2022. jan. 14. 14:17
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem. Hazaáruló és kommunista.
2022. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!