Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha áprilisban győz az ellenzék...

Ha áprilisban győz az ellenzék, akkor a fiatalok hazajönnek külföldről?

Figyelt kérdés
Gondolom ha győznek akkor sokkal jobb lesz az ország pl. Jóval magasabb fizetések lesznek stb. azért kérdezem.

2022. jan. 16. 09:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

Ja. 3-án választás, 4-én mindenki csomagol, és jegyet vesz.

Legkésőbb 7-én mindenki itthon lesz.

2022. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

20 - "Az elmúlt pár évben már elkezdtek visszajönni pont az alacsony adók és a bérrobbanás miatt."

Azért mert te nem tudsz számolni, azért más még tud!

Ez az "alacsony adó"-mese, és a "bérrobbanás" annyira szánalmas, hogy inkább röhejes, mint siralmas!

Én - mivel euróban kapom a fizetésemet - forintba számolva komoly bevételnövekedést értem el az eszement forint árfolyam miatt: sokkal többet, mint otthon az a szánalmas béremelés!

2022. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
26%
Nem.
2022. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
59%
Jaaa, bérrobbanás mi? És az árak? Pl.: élelmiszer/ingatlan? Azért volt muszáj emelni a nyamvadt kis alamizsna béreken (bár nem vitték azért túlzásba), mert olyan elképesztő árak lettek az élet minden területén, hogy konkrétan megélni se lehetne, így se könnyű.
2022. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%
ha nyerne is ez a márki-zay (úgy hívják ugye?), kb az történne, hogy jóvátétel címén átrámolná a fideszes zsebekből a saját zsebeibe a pénzt, aztán felőle ennyi, jóvanazúgy. attól hogy az egyik keresztény fehér vénembert lecseréljük a kevésbé-vén verzióra, engem ott továbbra is megvernének az utcán. az összes többi menekült társamra is ez vonatkozik, aki orbán alatt nem érezte biztosnak ott élni, az új faszi miatt se fog visszaköltözni.
2022. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%
25: kispöcs: csak feltételezel, és azt is hülyén!
2022. jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%

1., Egyáltalán nincs romokban az egészségügy, ellenkezőleg

2., Miért lennének magasabbak a fizetések? Honnan veszed ezt a hülyeséget? Inkább alacsonyabbak, ha adót emelnek, márpedig fognak úgy néz ki

3., Az utóbbi években rengetegen jöttek haza, de ez nem ettől függ

A térség összes országábòl mennek ki, pedig mindenhol más a kormány. Ez nem kormány függő, egyszerűen ha Hollandiában 5x annyi pénzt keres, és ez neki fontos, akkor megy és marad.

4., A fiatalok igen nagy része nem ellenzéki

5., Én 30 alatti vagyok, és nem szeretném hogy az ellenzék győzzön, mert családalapìtásra készülök, és annak ez a kormány ad minden feltételt,

2022. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%

27: " Én 30 alatti vagyok, és nem szeretném hogy az ellenzék győzzön, mert családalapìtásra készülök, és annak ez a kormány ad minden feltételt"


Egy papagájnak nem késő 30 évesen utódot nemzeni?!

2022. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 hypno ***** válasza:
69%

#28


Némelyik faj 50-120 évig is elél. :)

2022. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!