Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha áprilisban győz az ellenzék...

Ha áprilisban győz az ellenzék, akkor a fiatalok hazajönnek külföldről?

Figyelt kérdés
Gondolom ha győznek akkor sokkal jobb lesz az ország pl. Jóval magasabb fizetések lesznek stb. azért kérdezem.

2022. jan. 16. 09:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Es ha rosszul gondolod? Mindig jol szoktal gondolni mindent?
2022. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Meg többen elmennek.
2022. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 hypno ***** válasza:
91%

Van aki igen, van aki nem.

Aki tartós ostromra rendezkedett be az új hazájában, azt egy választási eredmény nem hozza haza. Aki épp csak azért ment ki, hogy meg tudjon élni és nem véglegesre gondolta (magyarul egyszerű vendégmunkás) az lehet hogy hazajön, de szerintem nincs erre szabály.

2022. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem megy ilyen gyorsan. Amit Orbán tett ezzel az országgal, az már sok időre így marad, lehetetlen helyrerakni mindent.
2022. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Én még itt vagyok, de ha marad a fidesz, akkor lépek végleg.


25 éves vagyok, mesterdiplomás tanár és a szakmunkás minimálbért kapom... Ennél rosszabb már úgysem lehet.

2022. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Aki a pénzért ment ki, az nem jön vissza csak azért, mert az ellenzék győz.


Aki csak azért, mert Orbán autokrata törekvései nem tetszettek neki, az visszajöhet, de ilyenből nem valószínű, hogy sok van.


Viszont ha Orbán nyer, akkor várható, hogy még több fiatal lép le, mert a fiatalok nem szeretik az autokratákat, akik helyettük akarják el dönteni, hogy mi a helyes.

2022. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

Noha én viszonylag vagyok fiatal, - a 30-as éveim elején vagyok - éppenséggel elmenni készülök innen. Örökre.


Soha nem jönnék ide vissza, akkor sem, ha svájci fizetés lenne. A magyar nép mentalitása (nem beszélve a cigányokról) tasztító nekem, a magyar kultúra is távol áll tőlem. Rossz az oktatás, nem becsülik meg minden de esetben, az egészségügy romokban van, a fizetés is szar.


Szóval, nem jövök vissza... Ismerek olyanokat, akik külföldön élnek, és amikor felmerült, hogy vissza kell ide jönniük, sokat tettek azért, hogy ez ne történjen meg.


Magyarországra max a "nagy hazafiak" jönnek majd vissza. A többi marad külföldön.

2022. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
Még valami: MINDEGY, hogy az ellenzék, vagy a Fidesz van kormányon. Akkor sem jönnék ide vissza. (7 voltam).
2022. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
nem becsülik meg minden de esetben a dolgozókat - ezt akartam írni.
2022. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 qkker1 ***** válasza:
74%
Rövid távon biztos nem, amennyire eladósította az országot a fidesz, csak megszorításokkal lehet helyrehozni, az meg nem vonzó.
2022. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!