Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a társadalom...

Orbán Viktor a társadalom aljának próbál ezzel imponálni, hogy disznót vág és pálinkával beb*szik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 18:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Bekapnad te az Orban kolbaszat ha megkinalna - kerdezo!? :)))
2022. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen, ez annyira falusi.

A falusi azért neveli eteti hízlalja a disznót, mert utána levágja és van belőle szalonna kolbász mittomén.

Ezt az átlag ember megveszi a boltban, bár az már csak tömeg gyártott, sokkal rosszabb.


Nah most orbán csak azért pózol a disznóval mert elő akarja adni hogy ő is csak egy falusi átlagember.


Nem az aljának, inkább azoknak akik régebben ezt csinálták vagy még mindig ezt csinálják.

Én is voltam ilyen eseményeken, pedig még 30 se vagyok.


De akinek van egy kis esze az tudja hogy ez csak színjáték.


Kiment pózolt 1et aztán megy vissza a palotába.

2022. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 mindentudó99 ***** válasza:
80%
A társadalom aljának nem telik disznóvágásra. De a vidékieknek falusiaknak igen. Ott meg sok szavazója van. Kampányol ennyi. Csinált mar kovászos uborkat meg főzött husvéti sonkát is.
2022. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Vilag eletemben Pesti voltam/vagyok a belvarosbol ... meg is vagunk minden evben disznot. Jobban szeretjuk a sajat izesitest, mint a boltit. Husvetra is mindig sajat fustolesu sonka van az asztalon.

Szoval szerintem varosi ember is vaghat disznot telen, persze nem a lakotelepen.

2022. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem az a lényeg, hogy összekenik pörköltszafttal. Hanem, hogy a kiadós falu napokhoz őt fogják társítani.
2022. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
32%
Hiába oltjátok a kérdezőt, a disznóvágás és a pálinkával bebaszás nem a gazdagok hobbija.
2022. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#16 Tehát falun csak szegények élnek! Egyszer néz körül.
2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

16.

Régen majd minden vidéki háznál neveltek disznót, tartottak csirkét éppen azért mert nem voltak gazdagok. Abból fedezték a téli élelmüket. Zsír, szalonna, kolbász, sonka a napi megélhetést biztosította. Kenyeret sütöttek, nem készen vásárolták.

Ma pedig sok vidéki ember a Tescoba jár húsért, mert disznót sem lehet már tartani sok helyen, mert a szomszéd nem bírja a disznó szagát.

2022. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
6%

Játssza az agyát, hogy milyen együttérző-, milyen könnyen le tud szállni a nép színvonalára.

Szánalmas.

2022. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hús
2022. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!