Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a társadalom...

Orbán Viktor a társadalom aljának próbál ezzel imponálni, hogy disznót vág és pálinkával beb*szik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 18:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
30%
Játsza a szegényereket közben éterembe zabál minden nap.
2022. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

na itt van a pesti pávagyerek kérdése, aki nem lát ki a betondzsungelből és azt hiszi, hogy a disznóhús a hentesnél terem

te kis városi ficsúr, életedben legalább egyszer néznél ki vidékre

2022. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
26%
Már nem azért de a husokat nagyüzemben termelik gyártják, nem az órbán vágja le a faluban
2022. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy undorodom attól, hogy levágnak egy állatot. Van akinek ez ünnep, és pózolgat egy leölt állattal, nekem nem az. És nem, nem vagyok vega vagy vegán, de ettől még taszít az egész.
2022. jan. 17. 10:56
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Falun azért ünnep a disznóvágás mert akkor már hajnalban fél literrel töménnyel indítanak mer az úgy szokàs.
2022. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%

akkor taszítson az is, amikor két pofára zabálod annak a leölt állatnak a húsát


#23, olyanról még nem hallottál, hogy valaki magának termeli?

mi pl most szombaton töltöttünk hurkát


attól, hogy valaki disznóvágást tart és kezdőlöketnek lehúz a torkán pár korty pálinkát, attól még nem nevezhető a társadalom legaljának

nyilván, aki kisem lát a panelházaktól, annak ezt nehéz felfogni, de ez nem az én bajom

2022. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
56%

még nem nevezhető a társadalom legaljának"


De kb az, a fejlődő országokban is így élnek a parasztok. Állat tartás, növénytermesztés. A világ legalja.

2022. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

9652578743!

Figyelj, annak idején a gimiben első történelem óránkon azzal kezdte a tanár, hogy jól jegyezzünk meg: Mezőgazdaság nélkül nem lenne történelem sem.

És ha belegondolsz tökéletesen igaza volt.

Te, aki nyilvánvalóan kifinomult és rendkívül intelligens ember vagy, mihez kezdenél, ha nem lennének olyan emberek, akik állatokat tartanak, és növényeket termesztenek?

Méghogy a világ legalja.

Meg parasztok... A paraszt az tisztességesen, keményen dolgozó ember. Most nyilván nem a pejoratív értelemben használt "paraszt" szavunkra gondolok.

És mielőtt még eszedbe jutna, én is Pesten nőttem fel, ott is éltem majdnem egész életemben.

Csak már nem tudtam elviselni a sok tahót és pár éve elköltöztem.

2022. jan. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!