Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik örültök annak, hogy...

Ti, akik örültök annak, hogy az ellenzék leállt a népszavazásra való aláírásgyűjtéssel! Ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Ti támogatjátok, hogy Magyarország saját pénzből létrehozzon egy egyetemet, amibe csak kínaiak járhatnak?


A költsége előzetes tervek szerint 500 milliárd, dee ez ugye a kivitelezés során még változhat.



2022. jan. 17. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
34. a vilagon - most! De majd ha idejon, elorebb ugrik a ranglistan mert felhuzzuk oket :) Olyat fog szarnyalni a magyar felsooktatas ... hogy HU :D
2022. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hát a magyar felsőoktatás most van épp mélyrepülésben, eléggé belebarmoltak.


19, van autentikus kínai étterem, csak nem a Taot kell keresni. Ott van mondjuk a hehe, de igazából ha a Dunapanda környéként kószálsz (azaz a kínai negyedben) körülnézel, tele van autentikus kínai étteremmel. Csak készülj fel, mert se magyarul, se angolul nem besézlnek.

2022. jan. 18. 10:59
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

"Nem, de azt is hülyeség hinni, hogy egy maroknál több magyar engedheti meg majd magának a több milliós tandíjat."

Sőt, aki megengedheti ezt magának, az nem egy kínai egyetemre fogja a gyerekét íratni, ami még azon a színvonalon tart, hogy a marxizmust-leninizmust alapértéknek jeleníti meg az oktatásában.

2022. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Értem én a szólásszabadságot, de a f@szért filózik valaki egyetemi ügyben, akinek semmi tapasztalata, tudása nincs erről.


Globálisan világ az, mint az ipar, majdhogynem annyira, mint a pénzügyi világ.


Azt írtam a legtöbb egyetemnek van ösztöndíj rendszere, ezért van, hogy kb bàrki jàrhat bàrhova.


A Corvinuson is 3,8 felett kap mindenki, ami annyi, mint a tandíj, a Harvardon is hasonló.


Nyilán a legértelmesebbeket keressük, a gyengék meg azért kellenek, hogy tolják befelé a pénzt.


És ezeken felül ott vannak még az apítványik, államok.

Pl:


[link]


Aki szerint Kína egy komcsi selejtgyártó, az elmaradt vagy 20 évvel.


A Fundan sem az ideológia miatt van a top mezőnyben.

A Marxista-Leninista Esti Egyetem soha nem került az első százezer hely egyikére sem.

2022. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én már full vakon vagyok. Leállt a gyűjtés? Most olvasom, hogy megvan és leadták. Wtf?
2022. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!