Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell még maszkot...

Meddig kell még maszkot hordani? Már elegem van belőle.

Figyelt kérdés
Megkaptam a 3. oltást is, mégis kötelező mindenkinek a maszk. Már nagyon unom, hogy 2 éve ez megy. Nem tudom hordani a fülbevalóimat, kipattog az arcom, elkenődik a rúzsom, ráadásul levegőt se kapok rendesen, légszomjam lesz tőle. Most bocsi, hogy itt kipanaszkodtam magam, de már rohadtul idegesít, nem értem, hogy a f@sz értelme van az egésznek. Hordjon maszkot az, aki oltatlan, a többieket meg hagyják békén. Olyan, mint egy kényszerzubbony, egész nap ebbe a fullasztó szarságban dolgozni. Szerintetek mikor törlik el a kötelező maszkhordást?

2022. jan. 20. 08:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

Két ellenérvet hoznék fel. Vírustagadó gődényistáknak el se kell olvasni, úgysem értenék. De a kérdező racionális embernek tűnik, akinek éppenséggel elege van:


A te esélyeid a vírus ellen egy dolog, mivel fiatal egészséges 3x oltottként láznál, köhögésnél rosszabb forgatókönyv nem valószínű (habár a szüleid, nagyszüleid már egy fokkal veszélyeztetettebbek). Viszont neked is érdeked a vírus feltartóztatása, mert:

-Valószínűségekről, esélyekről beszélünk! Ezer oltással se 0% az esély a kórháznak, halálnak!

-Mert mégis csak társadalom vagyunk, nem akarunk senkinek se halált. Se a vírustagadó gődényistáknak, se azoknak, akik nem is olthatnak (pl. egyes autoimmun betegek), se azoknak, akik abba a pár százalékba tartoznak, hogy az oltás sem védi meg őket.

-Mert az amúgy sem fényes magyar egészségügy leterhelődik, ha sok a fertőzött. Ha pedig az orvosok mind fulladó covidosokkal foglalkoznak, akkor a te (vagy családtagod, barátod) nem covidos problémáját később fogja látni orvos.

2022. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
10: Ennél nagyobb rulettet már csak a COVID, meg a szövődményei jelentenek. Becslések szerint már 10 millió feletti halott van, és az se mind egészséges, aki túlélte.
2022. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

#11


Hagyjuk már ezt a “gödényistázást” ti csak ezt tudjátok.


Amúgy Gödényt ki követi? Szerinted aki nem oltakozott, az mind a Gyuri miatt nem?


Orvosok, ápolók, tanárok egy része se tette, ők is analfabéták lennének?

2022. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem örülj neki, hogy nem FFP2-t kell itthon is hordani, mint a németeknél, osztrákoknál, cseheknél. Na abban hosszútávon tényleg nem lehet levegőt kapni.
2022. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

“ Becslések szerint már 10 millió feletti halott van, és az se mind egészséges, aki túlélte”


😳 Google-n 5.5 millió van, honnan az infód?

2022. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%

13


"Hagyjuk már ezt a “gödényistázást” ti csak ezt tudjátok.


Amúgy Gödényt ki követi? Szerinted aki nem oltakozott, az mind a Gyuri miatt nem?


Orvosok, ápolók, tanárok egy része se tette, ők is analfabéták lennének?"


Így van! Én, a hetes is ezen a véleményen vagyok. (aki a vérvételes alternatívát írtam)

2022. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb lenne, ha az hordaná, aki szeretné, a többieket meg hagyják békén vele, mint látszik, amúgy se ér sokat.
2022. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Én is utálom a maszkot. Hordja aki kitalálta, felőlem maszkban is aludhat.
2022. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#8 "Ezek szerint te az utcán is hordod? 😳"


Hogyne. Az oltatlanok szerint a felszín zárt tér, hiszen egy kupola alatt vagyunk. Tudod Lapos Föld😁

2022. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%

Hol kötelező???

Én csak arra a pár perce húzom fel, amíg bemegyek egy boltba.

2022. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!